fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Top 5 filmov, ktoré musíte v novembri vidieť

Máte tip? napíšte nám mailom

Prinášame vám výber z toho najlepšieho, čo by ste mali v našich kinách v novembri vidieť.

1.11. Bohemian Rhapsody
Od začiatkov Freddieho Mercuryho cez založenie kapely Queen až po pamätný koncert Live Aid z roku 1985. Táto očakávaná biografická dráma neopisuje len to, ako vníma Freddieho spoločnosť, ale nahliada aj do jeho súkromia, čo je omnoho jedinečnejšie. Réžiu prevzal do rúk Dexter Fletcher, ktorý na poste režiséra vystriedal Briana Singera.

8.11. Grinch
Animovaný rodinný film o zelenej príšerke, ktorá nenávidí radosť či čokoľvek pozitívne, prichádza na naše plátna z dielne režiséra Yarrowa Cheneya. Keď sa škriatok Grinch dozvie, že tieto Vianoce majú byť trojnásobne bohatšie v porovnaní s minulými rokmi, rozhodne sa, že ich ukradne. Nie všetko však vyjde podľa plánu a Grinch sa chytí do pasce. Ako si s ňou poradí?

15.11 Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny
V druhej časti série od J.K. Rowlingovej a režiséra Davida Yatesa sa Grindelwaldove (Johnny Depp) prisľúbenia o úteku z väzenia naplnia. Jeho snahu zhromaždiť čistokrvných čarodejníkov pre vyhladenie nomágov sa pokúsi zastaviť Albus Dumbledore (Jude Law) spolu s M.L.O.K.-om Scamanderom (Eddie Redmayne). Ten ale ešte netuší, do čoho sa púšťa.

Prečítajte si tiež:
Poľská socha odkryla svoju pravú tvár! Áno, je to Darth Vader

22.11. Creed 2
Režisér Steven Caple Jr. vracia na plátna Adonisa Creeda (Michael B. Jordan), ktorý sa snaží venovať dostatok času príprave na tréning a aj svojim blízkym. Stojí pred ním ale silný protivník, ktorý sa spája s jeho smutnou minulosťou. V ringu je spolu s Creedom aj Rocky (Sylvester Stallone), ktorý mu pomáha hľadať odpovede na mnohé otázky.

29.11 Robin Hood
Po križiackych výpravách sa Robin Hood (Taron Egerton) vracia, aby roznietil vojnu proti skorumpovanej anglickej vláde. Na svojej misii však nie je sám. Do epických bitiek a zbesilých bojov sa pustí spoločne so svojím maurským priateľom Malým Johnom (Jamie Foxx). Toto akčné dobrodružstvo bude pekným zavŕšením novembrovej filmovej nádielky.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií