fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

5 najoriginálnejších žiadostí o ruku: Povedali by ste “ÁNO”?

Máte tip? napíšte nám mailom

Niektorí muži sú naozaj originálni. Aj v prípade, že sa rozhodnú svoju partnerku požiadať o roku. Ak sa na rovnaké rozhodnutie chystáte tiež, nechajte sa inšpirovať. Takto sa to robí!

1. Žiadosť o ruku v kine

Budúca nevesta si spolu s kamarátkami vyrazila do kina. To však ešte netušila, že si v upútavke na horor zahrá jej fotka a priateľ. Celá prekvapená čakala, čo sa bude diať. Po všetkých strastiach, ktorými si jej priateľ na plátne prejde, sa nakoniec ukáže v kine pri jej sedadle, kde ju s kyticou ruží požiada o ruku.

2. Žiadosť o ruku cez Angry Birds

Ben a Melissa spolu chodili osem rokov a bolo už načase pohnúť sa vpred. A keďže Melissa miluje hru Angry Birds, voľba bola jasná. Ben napísal tvorcom hry email s prosbou, či by bola nejaká možnosť, ako ju požiadať o ruku prostredníctvom hry. Tí vytvorili level, v ktorom znela otázka: „Vezmeš si ma, Mel?“

3. Vytetovaná žiadosť

Vinny, tetovač z Colorada, požiadal svoju priateľku Brooke o ruku veľmi zaujímavým spôsobom. Keďže vždy chcel, aby ho raz Brooke tetovala, rozhodol sa, že jej predpripraví tetovanie, ktoré ona len dokončí. Konkrétne išlo o to, aby tetovacím strojčekom zaškrtla na jeho otázku buď odpoveď áno, alebo nie. Hádajte, ako to dopadlo.

Prečítajte si tiež:
Slovenka Patrícia sa zúčastní na arktickej expedícii na lodi National Geographic pod vedením svetoznámeho bádateľa Roberta Swana

4. Žiadosť o ruku na letisku

Robin a jeho priateľka pracujú pre rovnakú leteckú spoločnosť a presne to chcel využiť. Na zem nakreslil veľké srdce so slovom áno a o čosi menšie nie hneď vedľa. Obrázky mali slúžiť ako pristávacia plocha pre jeho priateľku. Tá totiž práve letela v helikoptére, keď ju Robin prekvapil cez vysielačku so žiadosťou o ruku.

5. Parašutistické áno

Toto určite patrí medzi najkrajšie žiadosti o ruku. Brandon vzal svoju priateľku Nicole na nezabudnuteľný výlet do San Diega. Keďže obaja majú radi extrémne športy, hneď vedel, ako sa svojej drahej opýta tú dôležitú otázku. Len čo vyskočili z lietadla a ocitli sa niekoľko sto metrov od zeme, požiadal Nicole o ruku.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií