fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOTÁLNE ZVERSTVO! Mladý muž znásilnil len 9-mesačné dievčatko až do bezvedomia

Máte tip? napíšte nám mailom

Byť slobodnou matkou alebo vychovávať svoje dieťa s partnerom, ktorý nie je biologickým rodičom potomka, nie je v dnešnej dobe nič zvláštne alebo nezyčajné. V 21. storočí už voči nevlastným deťom nezvykneme mať také predsudky, ako niekoľko rokov dozadu a veľakrát ich berieme ako svoje vlastné. V Západnej Virgínii však došlo k tragédii, ktorá otriasla celou spoločnosťou. Takéto brutálne zverstvo by vám nenapadlo ani v tom najhoršom sne!

Spočiatku to bolo obyčajné a bežné ráno ako každé iné. Keď však Amanda Adkinsová zamierila do izby svojej dcérky, zostala v šoku. Jej postieľka bola prázdna. V momente sa jej zmocnila panika. Horúčkovito začala volať meno svojho dieťaťa, nič však nepočula. Žiadny plač, buchot, vzlyky ani iné náznaky, že by bola niekde nablízku.

Prehľadala celý dom, no po 9-mesačnej Emmaleigh nebolo nikde ani stopy. Jediné miesto, na ktoré sa matka ešte nepozrela, bola pivnica. Pohľad, ktorý sa jej tam naskytol, ju bude prenasledovať do konca života…

Jej 32 ročný priateľ a zároveň nevlastný otec malej Emmaleigh, Benjamin Taylor, sa dopustil ohavného zverstva. Znásilňoval toto bezbranné deväťmesačné dievčatko, až kým sa nedostalo do bezvedomia. Podľa lekárov dostala Amandina dcérka pri znásilnení mozgovú mŕtvicu. Dieťatko následne potom zomrelo a pre jej matku a ďalšiu rodinu to znamenalo obrovskú stratu a neodpustiteľnú zradu od Benjamina.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton: Manželstvom s Williamom si podpísala zmluvu

 

Ľudia, ktorí o znásilnení počuli boli natoľko zhnusení a nahnevaní, že sa rozhodli vytvoriť petíciu na verejnú popravu Benjamina Taylora obesením, aj keď trest smrti bol v Západnej Virgínii zrušený. Podobná ohavnosť krajinou už dlho neotriasla, ľudia sú preto voči zvrátenému Benjaminovi nekompromisní.

 

Zdroj: https://trendweb.sk/odporny-cin-mladeho-muza/2/

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií