fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: Manželstvom s Williamom si podpísala zmluvu

Máte tip? napíšte nám mailom

Byť členom britskej kráľovskej rodiny nie je jednoduché. A ak ste manželkou budúceho kráľa, váš život je o to zložitejší. Kate Middleton, manželka princa Williama, si svojím “áno” podpísala skutočne zložitú celoživotnú zmluvu s kráľovskou rodinou. 

Zmluva na celý život

Uzatvorenie manželstva je samé o sebe “zmluvou” na celý život. Ak si však za partnera vezmete člena britskej kráľovskej rodiny, k štandardným povinnostiam vám pribudnú aj iné, ako tie manželské. Svoje o tom vie aj Kate Middleton. Svadbou s princom Williamom sa doslova upísala, že sa stane budúcou kráľovnou Spojeného kráľovstva a celý svoj život zasvätí svojej krajine. A ako môžeme vidieť, na rozdiel od svojej švagrinej, Meghan Markle, neberie svoje poslanie na ľahkú váhu. Vojvodkyňa z Cambridge nielenže dodržuje kráľovské tradície, ale sa aj snaží upokojiť nepríjemné situácie v rodine. To u bývalej americkej herečky pozorovať nemôžeme. Práve naopak.

Zdroj blízky kráľovskej rodine prezradil pre známy časopis People to, ako Kate Middleton vníma svoju úlohu a manželstvo: „Uvedomuje si dôležitosť tejto inštitúcie a úlohu, ktorú musí zohrávať. Stať sa členom britskej kráľovskej rodiny je ako podpísať zmluvu. Jednoducho, podpíšete bodkované čiary nad vaším menom a tým uistíte seba aj ostatných, že s tým súhlasíte.“

Matka Georga (6), Charlotte (4) a Louisa (1), ktorá je pod ochrannými krídlami kráľovnej Alžbety II. si na svoje ramená berie čoraz viac zodpovednosti. A nielen to. Stará mama princa Williama jej ich s dôverou odovzdáva.

Kate Middleton a William

Kate Middleton sa vďaka jej charakteru a životnej filozofii podarilo vytvoriť dokonalú rodinu s troma nádhernými deťmi. Okrem toho dokázala nájsť rovnováhu medzi súkromným a profesionálnym životom členky kráľovskej rodiny. A teda, osem rokov po “podpísaní zmluvy”, ktorá ju na celý život zaviazala stáť po boku princa Williama a jeho rodiny, sa jej bez akéhokoľvek nátlaku a zbytočného úsilia podarilo vytvoriť pre seba miesto v kráľovskej rodine.

Čítajte tiež:

Kate Middleton to konečne priznala! Tajomstvo, o ktorom nikto netušil

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií