fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trnavskí kriminalisti zadržali dvoch drogových dílerov, hrozí im niekoľko rokov za mrežami (foto)

Muž a jeho mladá priateľka skončili vo väzbe, teraz im hrozí trest odňatia slobody až na 15 rokov.

Máte tip? napíšte nám mailom

16.8.2022 (Webnoviny.sk) – Trnavskí kriminalisti obvinili dvoch drogových dílerov, ktorých zadržali počas policajnej akcie vo Vrbovom v okrese Piešťany. Muž vo veku 41 rokov a jeho 25-ročná priateľka predávali svojim zákazníkom pervitín a heroín. Ako informovala trnavská polícia, pri prehliadke ich auta našli kriminalisti viacero vreciek s bielou kryštalickou látkou a hnedým práškom. Expertíza potvrdila, že išlo o metamfetamín a heroín.

Vyšetrovateľ muža, ktorý už bol v minulosti za drogovú trestnú činnosť právoplatne odsúdený, a aj jeho mladú spoločníčku obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Teraz im môže, v prípade dokázania viny, hroziť trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. Policajti zároveň spracovali podnet na ich väzobné stíhanie. Sudca sa s návrhom stotožnil a oboch ich už aj poslal do väzby.

Viac k témam: Drogový díler, Drogy
Zdroj: Webnoviny.sk – Trnavskí kriminalisti zadržali dvoch drogových dílerov, hrozí im niekoľko rokov za mrežami (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií