fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TÝM NAJKRAJŠÍM VIANOČNÝM DARČEKOM STE VY! Šťastné a veselé :-)

Máte tip? napíšte nám mailom

Je to tu!

Rozvoniavajú dobroty, balia sa darčeky, stres sa stupňuje… Vianoce prišli!

Na niečo som zabudol? Jasné… na ľudí!

Vianoce robia ľudia, rodiny, blízki a priatelia, ktorí si s nami zasadnú za jeden stôl. Priatelia a známi, ktorí nás stretávajú na uliciach a prajú nám všetko dobré. Blízki, ktorí nám posielajú Vianočné smsky, správy a píšu nám na sociálne siete. To, či to je úprimné, alebo len slušnosť, dnes nehrá žiadnu rolu. Máme predsa pri sebe ľudí, ktorí si na nás spomenuli.

Máme seba, máme zvyky, máme tradície a rodinnú pohodu. Máme kamarátov, s ktorými si v blízkej dobe sadneme za spoločný stôl a či už pri pive, vínku alebo iných nápojoch, zaspomíname si na tie najkrajšie spomienky, ktoré nám tento rok dal. Na bývalé lásky, večerné bláznovstvá. Nasledujúce dni budeme hodnotiť a budeme sa snažiť nájsť si správnu cestu k splnením svojho sna na nasledujúcich 366 dní. A určite dôležitú rolu budú hrať naši priatelia či rodina.

Ľudia, to je to, čo tvorí aj tento portál. Ľudia, to ste vy, ktorí nás čítate, sledujete či tvoríte tento obsah.

Prečítajte si tiež:
Žena si kúpila si z eBay-u starý autobus. Ten prerobila na bývanie snov, ktoré vyzerá lepšie než väčšina bytov

Aj my, zakladajúci redaktori sme si minulý rok zasadli za spoločný stôl s cieľom vytvoriť portál, ktorý bude mať blízko k mladým. Bude ponúkať možnosti na kreativitu, na rozvíjanie a samozrejme portál, ktorý bude písať aj názory a blogy mladých. Môžete byť s ním spokojní, možno vám niečo prekáža, ale snažili sme sa vám priniesť zaujímavosti zo Slovenska a zo sveta, ktoré doslova ochromili internet. Podarilo sa nám to a dnes ste i vy súčasťou tohto portálu. Návštevnosť portálu tomu nasvedčuje.

Súčasťou portálu je i niekoľko redaktorov, ktorým musíme za ich doterajšiu prácu poďakovať… ale to až neskôr…

…pretože dnes sa venujme rodinám, blízkym a želajme si pravú vianočnú pohodu. A nebuďte sklamaní z darčekov, tie dnes nie sú dôležité. Dnes buďme šťastní a vďační za to čo máme, pretože to je naším darom. Ľudia…

 

12279183_10206983094889560_643521114815855532_n

 

Martin Ruščanský

šéfredaktor portálu KLOCHER.SK
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií