Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zabudnite na hernú stoličku. Na trh prichádza herná posteľ!

Herné stoličky sú dnes už takmer bežným doplnkom „gamerského“ kútika v domácnosti. Ak však chcete niečo originálne, prichádza na trh herná posteľ.

V nej môžete prežiť svoje fantázie o tom, ako sa hrať, jesť, spať, a pritom sa ani nepohnúť. Ako uvádza portál Kotaku, herná posteľ prichádza od japonskej spoločnosti Bauhutte, ktorá sa špecializuje na nábytok pre nadšencov počítačových hier.

Nie je to však jednoliaty produkt. V skutočnosti to je bežná posteľ s niekoľkými položkami od tej istej spoločnosti, ktoré sú umiestnené okolo vonkajšej strany, vrátane bočnej opierky a stolíka.

Herná posteľ sa stará o väčšinu potrieb s doplnením minimalistického stola na množstvo čipsov a nápojov. Rameno so stojanom na upevnenie môže poslúžiť pre tablet, monitor alebo klávesnicu. Ďalšia bočná časť sa dá využiť ako držiak na nebezpečné množstvo energetických nápojov a občerstvenie. Neprítomnosť mobilnej toalety je však trochu sklamaním 🙂

Celá zostava vyzerá veľmi lákavo. Pre osobitné pohodlie by mohla pribudnúť klávesnica pre hranie na gauči ako Razer Turret alebo Corsair Lapdog. Nehovorí sa zatiaľ o tom, či je čierne „ninja“ prevedenie jediné, alebo pribudnú ďalšie.

Vo svete bizarných herných produktov nie je herná posteľ jediná. K dispozícii je Predator Thronos od Aceru, takmer dvojmetrová, motorizovaná stolička s váhou 220 kilogramov, ktorá sa sklápa, vibruje a zmestí 27-palcové monitory. Stojí 20-tisíc dolárov (bez monitorov), aj keď existuje lacnejšia verzia Air len za 14-tisíc.

Zdroj: WIN.gg
Herné ponožky Puma

Ak herná posteľ nie je dostatočne lákavá a vy chcete navyše niečo ďalšie a príjemné, vyskúšajte herné ponožky Puma za 105 dolárov.

Zdroj Kotaku Bauhutte Engadget
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií