Zvoľ si typ muža, ktorý sa ti páči a zisti, aký typ sa k tebe najviac hodí

Zvoľ si typ muža, ktorý sa ti páči a zisti, aký typ sa k tebe najviac hodí

Aký typ muža je pre teba najvhodnejší?

Mnoho žien trápi otázka, prečo sa im nedarí vo vzťahu s tým, či oným chlapom. Príčinou môže byť to, že dotyčný pre ne nemusel byť vhodným partnerom, pretože každej žene je totiž dané vytvárať si harmonický, pevný a stály vzťah iba s určitým typom chlapa. Aký typ muža je vhodný práve pre teba?


muzvyvber

 

#1:

Ak si si vybrala prvý typ, najviac sa k tebe hodí typ muža – otca, pretože ty sama si typom ženy – dcéry a najviac zo všetkého potrebuješ starostlivosť a pozornosť. Tvoje správanie by sa dalo označiť za častokrát prchké a nestále, pretože ty sama nevieš, čo presne chceš. Pokiaľ pociťuješ zo strany partnera nedostatok pozornosti, začínaš byť nervózna a rozmarná, čo postupne vedie k ochladnutiu a vyhasnutiu vzťahu. Ak teda chceš mať pocit, že si skutočne milovaná, musíš si nájsť chlapa, ktorý je ochotný a schopný priať za teba zodpovednosť a riešiť za teba tvoje problémy. Práve tieto podmienky spĺňa otcovský typ, ktorého spoľahlivosť, sebaistota a čiastočne autoritatívne prvky správania ti s ním nadviazať dlhodobý a harmonický vzťah.

 

#2:

Pokiaľ si si vybrala druhý typ, vypovedá to o tebe, že si typ ženy – matky, ktorá k sebe potrebuje typ muža – dieťaťa, alebo zakomplexovaného, pretože za svoj životný cieľ považuješ byť vždy a stále užitočná a pre svojho partnera byť prakticky nepostrádateľnou. Všetok svoj voľný čas sa snažíš tráviť so svojimi blízkymi, ktorí sa podľa tvojho úprimného presvedčenia, že sa nedokážu zaobísť bez tvojej starostlivosti, pomoci a ochrany. Za touto tvojou ochotou sa však skrýva podvedomá túžba podriadiť si blízkych a stať sa tak pre nich jednoznačnou autoritou. Práve preto sa k tebe hodí typ chlapa, ktorý nemá problém podriadiť sa ti a dokáže s radosťou prijať tvoju dominantné postavenie vo vzťahu.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Viete, ktorý pohár je ten pravý pre konkrétny drink? Tento manuál vás dokonale preverí

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane.

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*