fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zvoľ si typ muža, ktorý sa ti páči a zisti, aký typ sa k tebe najviac hodí

Máte tip? napíšte nám mailom

Aký typ muža je pre teba najvhodnejší?

Mnoho žien trápi otázka, prečo sa im nedarí vo vzťahu s tým, či oným chlapom. Príčinou môže byť to, že dotyčný pre ne nemusel byť vhodným partnerom, pretože každej žene je totiž dané vytvárať si harmonický, pevný a stály vzťah iba s určitým typom chlapa. Aký typ muža je vhodný práve pre teba?

muzvyvber

 

#1:

Ak si si vybrala prvý typ, najviac sa k tebe hodí typ muža – otca, pretože ty sama si typom ženy – dcéry a najviac zo všetkého potrebuješ starostlivosť a pozornosť. Tvoje správanie by sa dalo označiť za častokrát prchké a nestále, pretože ty sama nevieš, čo presne chceš. Pokiaľ pociťuješ zo strany partnera nedostatok pozornosti, začínaš byť nervózna a rozmarná, čo postupne vedie k ochladnutiu a vyhasnutiu vzťahu. Ak teda chceš mať pocit, že si skutočne milovaná, musíš si nájsť chlapa, ktorý je ochotný a schopný priať za teba zodpovednosť a riešiť za teba tvoje problémy. Práve tieto podmienky spĺňa otcovský typ, ktorého spoľahlivosť, sebaistota a čiastočne autoritatívne prvky správania ti s ním nadviazať dlhodobý a harmonický vzťah.

 

#2:

Pokiaľ si si vybrala druhý typ, vypovedá to o tebe, že si typ ženy – matky, ktorá k sebe potrebuje typ muža – dieťaťa, alebo zakomplexovaného, pretože za svoj životný cieľ považuješ byť vždy a stále užitočná a pre svojho partnera byť prakticky nepostrádateľnou. Všetok svoj voľný čas sa snažíš tráviť so svojimi blízkymi, ktorí sa podľa tvojho úprimného presvedčenia, že sa nedokážu zaobísť bez tvojej starostlivosti, pomoci a ochrany. Za touto tvojou ochotou sa však skrýva podvedomá túžba podriadiť si blízkych a stať sa tak pre nich jednoznačnou autoritou. Práve preto sa k tebe hodí typ chlapa, ktorý nemá problém podriadiť sa ti a dokáže s radosťou prijať tvoju dominantné postavenie vo vzťahu.

Prečítajte si tiež:
Záhady ľudského mozgu: Erotické videá vs. mozog

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane.

Aký typ muža je pre teba najvhodnejší?

Mnoho žien trápi otázka, prečo sa im nedarí vo vzťahu s tým, či oným chlapom. Príčinou môže byť to, že dotyčný pre ne nemusel byť vhodným partnerom, pretože každej žene je totiž dané vytvárať si harmonický, pevný a stály vzťah iba s určitým typom chlapa. Aký typ muža je vhodný práve pre teba?

muzvyvber

 

#3:

Pokiaľ si si vybrala tretí typ, vypovedá to o tebe, že si sebestačná a nezávislá žena, ku ktorej sa naviac hodí typ muža – nezávislý. V očiach chlapov si veľmi príťažlivá, ambiciózna a tak trocha aj mrcha. Aj keď mužov lákaš a priťahuješ, väčšina z nich má z teba zvláštne pocity a obavy. Väčšina mužov ti jednoducho nevyhovuje, pretože ti nedokáže dať toľko slobody, koľko si jej vyžaduješ. K šťastnému životu a vzťahu potrebuješ maximálnu mieru slobody, vzájomnú úctu a rešpekt k osobnému priestoru i času. Toto ti môže poskytnúť iba silný, inteligentný a hlavne nezávislý chlap, ktorý tieto tvoje potreby a názory rešpektuje a zdieľa.

Prečítajte si tiež:
17. november. Za akú slobodu riskovali ľudia svoje životy? Je čas zamyslieť sa! - blog

 

#4:

Ak si si vybrala štvrtý typ, patríš k žene typu sestra a najľahšie nájdeš spoločnú reč s typom chlapa – dieťaťa. Ten totiž s tebou bude ochotný zdieľať akúkoľvek životnú situáciu. Potrebuješ cítiť, že s partnerom ťa spájajú spoločné záujmy a tiež názory a životné postoje. Taktiež veľmi oceníš, ak ti venuje čo najviac času a pozornosti. Podvedome túžiš byť pre svoju lásku nenahraditeľnou – byť mu dobrou milenkou a zároveň najlepším kamarátom, ktorý mu dokáže vždy pomôcť a poradiť. Toto isté zároveň očakávaš aj od partnera, ale v o troška menšej miere. Takýto vzťah môžeš nadviazať iba s mužom – dieťaťom, ktorý v tebe bude vidieť “sestru” a tak vynaloží maximálne úsilie o harmóniu. Fungovať by si dokázala aj s nezávislým typom muža, lenže to by si vyžadovalo poriadnu dávku pružnosti a úsilia.

 

 

Zdroj: ProNáladu

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií