fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Typy ľudí, ktorí pozerajú seriály. Patríte medzi nich aj vy?

Máte tip? napíšte nám mailom

Toto je zoznam piatich typov ľudí, ktorí sledujú seriály. Nájdete sa v nejakom z nich?

1. Závislák

Ak nie ste vy sami týmto druhom diváka, určte niekoho takého poznáte. Na seriály sa díva v jednom kuse, ale tam to nekončí. Okrem toho totiž pozná naspamäť všetky postavy všetkých seriálov, všetky mená všetkých hercov, ich rodinu, koníčky, romániky, číslo topánok a aj to, čo mali na raňajky. A ak niekto z hercov nebodaj zomrie, pripravte sa na to, že dotyčný bude držať smútok minimálne jeden týždeň.

2. Konzument

Vie dýchať aj bez sledovania seriálov, ale jesť nie. Ku každému jedlu s musí pustiť aspoň dve časti Teórie veľkého tresku. Niekedy si po obede otvorí aj balík čipsov, a preto si pozrie ďalšie dve epizódy. No a kým vypije dvojlitrovú kolu, stihne dopozerať celú sériu. Potom notebook vypne a ide sa venovať iným aktivitám. Napríklad spaniu.

3. Študent

Spoznáte ho podľa kruhov pod očami a trička s logom Hier o tróny. Bežne seriály nepozerá. Avšak dvakrát za rok príde núdzové, skúškové obdobie. Vtedy ide učenie bokom a okrem Hier si pozrie aj všetky série Stranger things a nájde minimálne tri ďalšie zaujímavé seriály, ktoré si naplánuje na nasledujúce skúškové. Sú predsa aj dôležitejšie veci, než škola a zodpovednosti.

Prečítajte si tiež:
Je úplne normálne, keď sa hádate, len to nikdy nerobte pred deťmi, hovorí pápež František

4. Priateľ

Pochvaľuje si veľmi veľa titulov, ale jednému je verný z celého srdca najviac. Videl ho už 50-krát, ale stále sa mu to máli. Toto je najväčší fanúšik Priateľov. Dokáže sa nájsť v mnohých situáciách seriálu a do každej roly z neho vie dosadiť svojich vlastných kamarátov. A verte či nie, keď tento fanúšik raz bude mať svadbu, počas slávnostného tanca mu bude okrem známeho intra priateľov tú máš hrať aj smradľavá mačka smraďoška.

5. Matematikár

Tento typ diváka rozmýšľa celkom logicky. Nad Sherlockom ohŕňa nosom, pretože jedna časť trvá približne hodinu a pol, čo je príliš dlho a to si vraj už môže radšej zapnúť film. Preto si namiesto toho pustí šesť 20-minútových epizód po sebe, lebo tie trvajú kratšie. Nuž čo. Aj takto sa o tom dá premýšľať.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií