fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ukrajinci získali údaje Vagnerovcov. Každý kat, vrah a násilník bude potrestaný, tvrdí Fedorov

Vagnerovci utrpeli výrazné straty pri útoku ukrajinských ozbrojených síl na ich veliteľstvo v Popasnej v Luhanskej oblasti.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.9.2022 (Webnoviny.sk) – Ukrajina získala všetky osobné údaje žoldnierov z ruskej súkromnej vojenskej skupiny Vagnerovci. Ako na Telegrame uviedol ukrajinský minister pre digitálnu transformáciu Mychajlo Fedorov, podarilo sa napadnúť web Vagnerovcov, kde sú zhromaždené ich údaje.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Webová stránka skupiny Vagnerovcov, ktorá verbuje ruských väzňov pre vojnu na Ukrajine, bola napadnutá IT armádou. Máme všetky osobné údaje žoldnierov. Každý kat, vrah a násilník bude prísne potrestaný. Pomsta je nevyhnutná,“ napísal Fedorov.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Vagnerovci utrpeli výrazné personálne straty v polovici augusta, keď pravdepodobne viac ako stovka z nich prišla o život pri útoku ukrajinských ozbrojených síl na veliteľstvo Vagnerovcov v Popasnej v Luhanskej oblasti na východe Ukrajiny. Ruský miliardár a údajný veliteľ Vagnerovcov Jevgenij Prigožin útok prežil.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Vagnerovci
Zdroj: Webnoviny.sk – Ukrajinci získali údaje Vagnerovcov. Každý kat, vrah a násilník bude potrestaný, tvrdí Fedorov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií