fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ukrajinskej armáde sa darí na juhu krajiny, vďaka strelám vzduch-zem HARM ničí ruskú protivzdušnú obranu

„Podstatná pretrvávajúca degradácia ruských radarov strelami HARM by bola veľkým problémom pre Rusko, ktoré už teraz má ťažkosti v oblasti informácií o situácii,” uviedol britský rezort obrany.

Máte tip? napíšte nám mailom

1.9.2022 (Webnoviny.sk) – Ukrajina počas 30. a 31. augusta podľa britského ministerstva obrany pokračovala v ofenzívnych operáciách na juhu krajiny s podporou intenzívnych úderov proti ruským veliteľským a logistickým pozíciám.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ukrajinské ministerstvo obrany zverejnilo videozábery ukrajinských lietadiel s riadenými strelami vzduch-zem HARM, ktoré sú určené na ničenie rádiolokátorov protivzdušnej obrany.

„Podstatná pretrvávajúca degradácia ruských radarov strelami HARM by bola veľkým problémom pre Rusko, ktoré už teraz má ťažkosti v oblasti informácií o situácii,” uviedol britský rezort obrany v správe o vývoji vojny na Ukrajine. Informuje o tom web The Guardian.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Ukrajinskej armáde sa darí na juhu krajiny, vďaka strelám vzduch-zem HARM ničí ruskú protivzdušnú obranu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií