Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Úspešný film hry o život čaká pokračovanie! Pozrite si trailer

19. novembra budú mať sviatok všetci fanúšikovia filmu hry o život. Film totiž v tento deň čaká na Slovensku premiéra.

Hry o život  je románová trilógia pre mládež z dielne Suzanny Collinsovej. Prvý diel bol vydaný v septembri 2008 v nakladateľstve Scholastic a predstavil šestnásťročnú hrdinku Katniss Everdeenovú, žijúcu v postapokalyptickom svete, ktorému vládne mocný Kapitol.

Katniss Everdeen si zahrá Jennifer Lawrence. Vo filme si zahral aj už zosnulý Philip Seymour Hoffman (Plutarch Heavensbee), ďalej uvidíte Josha Hutchersona (Peeta Mellark), Liama Hemswortha (Gale Hawthorne), Donalda Sutherlanda (prezident Snow), Stanleyho Tucciho (Caesar Flickerman), Woodyho Harrelsona (Haymitch Abernathy), Elizabeth Banks (Effie Trinket) či Sama Claflina (Finnick Odair). Ďalej v snímke hrajú napríklad Natalie Dormer (Cressida), Stef Dawson (Annie Cresta) alebo Julianne Moore (prezidentka Alma Coin).

Zdroj: telkac.zoznam.sk, wikipedia.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií