Už druhýkrát som kvôli nemu v nemocnici. Príbeh mladej tínedžerky

Už druhýkrát som kvôli nemu v nemocnici. Príbeh mladej tínedžerky

Tento príbeh mladého dievčaťa, stojí určite za prečítanie.

Toto nepíšem len babám, ale aj chalanom. Pretože každý jeden sa aspoň raz v živote trápi pre lásku. Chcem len povedať, aby ste sa nenechali zničiť niekým, kto o to nestojí. Ste všetci mladí, čaká vás toho veľa, treba si užívať (nemyslím tým začať ku*viť sa, že?!), obklopovať sa ľuďmi, ktorí vás robia šťastnými. A verte tomu, že ich nie je málo. Píšem to kvôli tomu aby ste nedopadli ako ja. Práve ležím v nemocnici, už druhýkrát ma sem dostal jeden chalan, pre ktorého som sa takto pred rokom začala trápiť. Bol iný, nikdy som necítila nič podobné, no prišli problémy so žalúdkom a skončila som tu, samozrejme, diagnóza – priveľa stresu. Celý ten príbeh o nás je komplikovaný nejdem ho písať, lebo nepotrebujem čítať primitívne komentáre nevybúrených opíc, takže v skratke.


On veľmi dobre vedel, že som tu ležala kvôli nemu, tak sme  prestali komunikovať, stretávať sa… Pol roka sme sa nevideli, a to bolo len dobre. A pred mesiacom sme sa stretli znova, povedala som si fajn, ako kamaráti byť môžme… Urobili sme chybu obaja, lebo ani jednému nerobili dobre tie “kamarátske” stretnutia. Až nakoniec som sa z toho zrútila, volali mi sanitku, a teraz som už štvrtý deň v nemocnici. A on opäť veľmi dobre vie, že to kvôli nemu. A keď tu tak ležím a nemám čo robiť, začala som si toho veľa uvedomovať. Pochopila som, že už tretí krát sa sem už dostať nechcem, že stačí. A to vám chcem povedať.  Všetkým čo sa teraz pre niekoho trápia, snažia sa, zniesli by mu aj modré z neba a on si ich absolútne neváži, vyserte sa naňho pretože je to niekto kto si vás nezaslúži.  Na svete je omnoho viac ľudí, ktorí si želajú niekoho ako ste vy. Tak sa vzchopte, a toho, kto vám nevracia to, čo mu vy dávate, pošlite do riti a začnite žiť.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kontroverzná česká péčková herečka Daisy Lee prehovorila o drogách v erotickom priemysle! TAKTO to skutočne je
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu