fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V českej nemocnici sa strieľalo, polícia zadržala dvoch ľudí v podnapitom stave

Pri incidente nikto neutrpel zranenia.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.6.2022 (Webnoviny.sk) – Česká polícia v stredu ráno zadržala dvoch ľudí v súvislosti so streľbou v areáli třineckej nemocnice. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz s odvolaním sa na políciu. Pri incidente nikto neutrpel zranenia.

„V tejto chvíli sa uskutočňujú procesné úkony, zadržaní sú v podnapitom stave a budeme s nimi pracovať, keď to okolnosti dovolia,“ informovala polícia prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Výstrel podľa polície padol „po slovnom a fyzickom konflikte medzi strážou objektu a jedným zo zadržaných mužov“.

Podľa informácií z miesta, nemocnica ďalej pokračuje vo zvyčajnej prevádzke a streľba nijako neohrozila tamojších pacientov.

Viac k témam: Česká polícia, Streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – V českej nemocnici sa strieľalo, polícia zadržala dvoch ľudí v podnapitom stave © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií