TOTO SNÁĎ NEMYSLIA VÁŽNE: Vedci chcú naklonovať Ježiša

TOTO SNÁĎ NEMYSLIA VÁŽNE: Vedci chcú naklonovať Ježiša

Ježiš Kristus by svoj druhý príchod na svet mohol zažiť vďaka vedcom, ktorí ho chcú naklonovať…

Vedci sa pokúšajú klonovať kdečo od mamutov po iné prahistorické zvery. Teraz však prišli s omnoho bizarnejším nápadom, chcú naklonovať Ježiša Krista. Výskumníci z Oxfordu tvrdia, žeby sa to mohlo podariť vďaka zbytkom DNA, ktoré po sebe Mesiáš zanechal na Turínskom plátne. Toto tvrdenie odznelo v programe s názvom Ježišovo vlákno, ktorý len pred nedávnom začala vysielať stanica History Channel.


Okrem vzoriek DNA z plátna, do ktorého bol Ježiš po smrti zabalený, by im v tomto bizáre mohol pomôcť aj objav ešte z roku 2010, kedy sa našli údajne kosti Jána Krstiteľa, ktorý bol bratrancom Božieho syna. Aj napriek tomu, že od nálezu týchto kostí ubehlo sedem rokov, dodnes nie je celkom jasné, komu patria a preto sa vedátori spoliehajú viac na Turínske plátno, v ktorom bola cirkvi bol pochovaný Spasiteľ.

Aj keby sa však vedcom podarilo k DNA z tohto slávneho plátna dostať a ak by aj skutočne patrilo Ježišovi, v súčasnosti ľudstvo nepozná možnosť ako by mohlo byť použité pri klonovaní. Každopádne objavenie Ježišovej DNA by bolo významným počinom najmä k kresťanského hľadiska. Okrem toho by sa mohol skúmať jeho “božský gén”. To, ako sa bude výskum uberať a či bude vôbec niekedy v budúcnosti možné Mesiáša naklonovať ukáže až čas.

 

 

Zdroj: Metro

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  So súťažami, kde sa hľadá talent či superstar sa roztrhlo vrece. Svet už hľadá aj hviezdu na filmy pre dospelých!
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*