fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viac ako 2 hodiny stojí na stanici vlak z Prahy, cestujúci má podozrenie na koronavírus

Máte tip? napíšte nám mailom

Na bratislavskej hlavnej železničnej stanici stojí viac ako dve hodiny vlak spoločnosti Regiojet smerujúci z Prahy do Žiliny. Dôvodom je zásah zdravotnej služby u cestujúceho, ktorého odviezli záchranári. Pre TASR to potvrdil tlačový hovorca spoločnosti Aleš Ondrůj s tým, že vlak má čoskoro z Bratislavy vyraziť.
Podľa jedného z cestujúcich stojí vlak v stanici zhruba od 19.30 h.. Personál vo vlaku im oznámil, že sa čaká na to, kým pre jedného cestujúceho nepríde sanitka. Podľa portálu Aktuality.sk ho previezli do Univerzitnej nemocnice Bratislava s podozrením na nákazu novým koronavírusom.
Cestujúcich personál obsluhuje v ochranných rúškach a rukaviciach. “Práve nám v rozhlase hlásili, že aktuálne meškanie je 180 minút z dôvodu mimoriadnej situácie. Uviedli, že niektoré vozne zostali na stanici, ľudí z nich premiestnili do ostatných,” povedala cestujúca Tatiana. Dodala, že nástupište je uzavreté policajnými páskami.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií