fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vianočný stromček stojí už aj na Hviezdoslavovom námestí, rozsvieti sa spolu s kultúrnym programom

Rovnako ako stromček na Hlavnom námestí ho rozsvietia 25. novembra, keď sa oficiálne začnú aj staromestské Vianočné trhy.

Máte tip? napíšte nám mailom

18.11.2022 (Webnoviny.sk) – Vianočný stromček stojí už aj na Hviezdoslavovom námestí v bratislavskom Starom Meste. Rozsvietia ho 25. novembra, keď sa oficiálne začnú aj staromestské Vianočné trhy. Ako informuje Staré Mesto na sociálnej sieti, tento rok bude zdobiť Hviezdoslavovo námestie takmer 14 metrov vysoký smrek pichľavý.

Starému Mestu ho daroval pán Sládek z Nového Mesta,” konštatuje mestská časť.

Vianočný hlavný trh, ktorý organizuje hlavné mesto, sa uskutoční na Hlavnom a Františkánskom námestí. Na Hlavnom námestí sa od 2. novembra nachádza 12-metrový smrek pichľavý, ktorý mestu darovali majitelia z Karlovej Vsi. Slávnostné otvorenie Bratislavských Vianoc sa spolu s rozsvietením vianočného stromčeka na Hlavnom námestí a s kultúrnym programom uskutoční v piatok 25. novembra podvečer.

Viac k témam: slávnostné otvorenie, Vianoce, Vianočný stromček
Zdroj: Webnoviny.sk – Vianočný stromček stojí už aj na Hviezdoslavovom námestí, rozsvieti sa spolu s kultúrnym programom © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií