fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Sajfa bol na COVID-19 teste, ukázal, ako to celé prebieha!

Matej Cifra alias Sajfa natočil vlog, v ktorom ukázal Slovákom, ako prebieha testovanie na koronavírus.

Máte tip? napíšte nám mailom

Sajfa COVID-19 testovaním prešiel už päťkrát, ale čip do mozgu nedostal ani tentoraz. Svoje posledné vyšetrenie zachytil na video. Spolu s infektológom Petrom Sabakom z bratislavských Kramárov vám okrem iného vysvetlia, kedy by ste mali ísť na testy a čo presne sa deje pri odbere vzorky.

,,Muži sa vždy pred ženami často krát vystatujú, že presne vedia koľko je 30 centimetrov. Ale keď im tých 30 centimetrov odrazu ukáže žena v ochrannom odeve, mnohí odrazu strácajú reč. Bol som sa opäť testovať, pretože ma to zaujíma aj z vedeckého hľadiska,” píše Sajfa k videu na testovanie COVID-19.

Sajfa začal v roku 2015 na YouTube vytvárať talkshow s názvom LevelLama (lvlLama), do ktorej si vždy pozve známu osobnosť / skupinu ľudí, a pri tom, ako sa s nimi rozpráva, hrá s nimi rôzne hry. Jeho talkshow nájdete taktiež na jeho YouTube kanále.

V novembri 2016 vyšiel jeho historicky prvý vlog, a to z New Yorku. Odvtedy sa vlogom pravidelne venuje a tvorí ich dodnes. V júli 2017 jeho kanál na YouTube prekročil 100-tisíc odberateľov a počet odberateľov neustále rastie.

Prečítajte si tiež:
Hollywoodska smotánka na Youtube: Zac Efron je tam len pár dní, no jeho videá už sledujú milióny
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj youtube
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií