fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Sajfa bol na COVID-19 teste, ukázal, ako to celé prebieha!

Matej Cifra alias Sajfa natočil vlog, v ktorom ukázal Slovákom, ako prebieha testovanie na koronavírus.

Máte tip? napíšte nám mailom

Sajfa COVID-19 testovaním prešiel už päťkrát, ale čip do mozgu nedostal ani tentoraz. Svoje posledné vyšetrenie zachytil na video. Spolu s infektológom Petrom Sabakom z bratislavských Kramárov vám okrem iného vysvetlia, kedy by ste mali ísť na testy a čo presne sa deje pri odbere vzorky.

,,Muži sa vždy pred ženami často krát vystatujú, že presne vedia koľko je 30 centimetrov. Ale keď im tých 30 centimetrov odrazu ukáže žena v ochrannom odeve, mnohí odrazu strácajú reč. Bol som sa opäť testovať, pretože ma to zaujíma aj z vedeckého hľadiska,” píše Sajfa k videu na testovanie COVID-19.

Sajfa začal v roku 2015 na YouTube vytvárať talkshow s názvom LevelLama (lvlLama), do ktorej si vždy pozve známu osobnosť / skupinu ľudí, a pri tom, ako sa s nimi rozpráva, hrá s nimi rôzne hry. Jeho talkshow nájdete taktiež na jeho YouTube kanále.

V novembri 2016 vyšiel jeho historicky prvý vlog, a to z New Yorku. Odvtedy sa vlogom pravidelne venuje a tvorí ich dodnes. V júli 2017 jeho kanál na YouTube prekročil 100-tisíc odberateľov a počet odberateľov neustále rastie.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Rozkošné bábätko s vtipným oteckom valcujú internet! NIČ VTIPNEJŠIE SI NEVIDEL!
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj youtube
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií