Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bruce Willis a jeho ex, Demi Moore, sú spolu v karanténe

Bývalí manželia, Bruce Willis a Demi Moore, sú spolu v karanténe už viac než mesiac. Willisova súčasná manželka ostala sama s ich dvomi malými dcérami.

Demi Moore (57) zverejnila v pondelok na svojom Instagrame fotografiu, na ktorej je ona, jej ex, Bruce Willis (65), ich tri spoločné dcéry, dvaja potenciálni zaťovia a asistent Demi Moore. Všetci ôsmi držia v ruke knihu How To Rule the World from Your Couch (Ako ovládnuť svet zo svojho gauča). Táto skupinka ostala spolu v jednom dome, izolujú sa a bojujú tým proti šíreniu Covid-19.

Napriek rozvodu dobré vzťahy

Demi a Bruce boli manželmi od roku 1987 do roku 2000. Po 13 rokoch prišiel prekvapujúci rozvod. Bruce a Demi majú spolu tri dcéry Rumer (31), Scout (28) a Tallulah (26). Zdá sa, že medzi bývalými manželmi neostala žiadna krivda. Pre dobro svojich dcér tvrdo pracovali na tom, aby spolu dokázali vychádzať. Bruce bol čestným hosťom na svadbe Demi Moore a Ashtona Kutchera v roku 2005. Podobne aj Demi sa minulý rok zúčastnila na slávnostnom obnovení svadobných sľubov medzi Brucom a jeho súčasnou manželkou Emmou. O tom, že sú ich vzťahy nadštandardné, svedčí aj to, že sa rozhodli, že spolu ostanú dlhé týždne zatvorení v karanténe.

 

Bruce Willis a jeho ex Demi Moore sú spolu v karanténe
Zdroj: Instagram/Demi Moore

Kde je Emma?

Presne túto otázku sa pýtajú fanúšikovia slávneho herca. Bruce Willis je v karanténe so svojou bývalou manželkou a dcérami a zdá sa, že sa má veľmi dobre. Na Instagrame pribúdajú fotografie veľkej šťastnej rodiny. Rodina sa dokonca odfotila v rovnakých zelených prúžkovaných pyžamách. Súčasná partnerka Bruca Willisa, Emma Heming, však na fotografiách chýba. Emma ostala doma bez manžela, s dvomi malými dcérami. Bruce Willis si modelku a herečku Emmu Heming (41) vzal v roku 2009. Majú spolu dcéry Mabel (8) a Evelyn (5).

Emma potvrdila, že nie je s Brucom tým, že okomentovala fotografiu, ktorú na Instagram pridala Demi Moore.

„Milujem vás a chýbate mi, decká!“

Prečo sa Bruce Willis rozhodol tráviť dni v izolácii so svojou bývalou manželkou? Na túto otázku pozná odpoveď asi len on sám. Myslíte si, že medzi bývalými manželmi existuje ešte stále romantické puto?

Zdroj Dailymail Guardian Instagram
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií