Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Iránska hviezdička Sahar Tabar chcela vyzerať ako Angelina Jolie: Zatkli ju za rúhanie

Instagramová hviezdička Sahar Tabar púta pozornosť svojím zjavom. Najnovšie sa dostala pod drobnohľad súdu za kultúrne zločiny a sociálnu a morálnu korupciu.

Irán uväznil instagramovú celebritu, ktorej zjav je drasticky pozmenený vďaka estetickej chirurgii. Informovala o tom polooficiálna tamojšia tlačová agentúra Tasnim.

Sahar Tabar sledovalo viac ako 26-tisíc užívateľov. Účet Tabar bol však odstránený. Napriek tomu vzniklo niekoľko ďalších podobných. Veľkej obľube sa teší instagramový účet s názvom sahartabar_officialx, ktorý má 57-tisíc sledovateľov.

 

Sahar Tabar ako Angelina Jolie?

Mladá žena pravidelne zásobovala známu sociálnu sieť fotkami, kde prezentovala svoj zvláštny zjav. Na instagramovom účte sa nedali prehliadnuť jej veľké ústa, zvláštny nos a výrazne lícne kosti. Na iných záberoch zase púta pozornosť svojou vychudnutosťou. Niektorí používatelia ju obviňovali z upravených fotiek. Napriek tomu bola iránska hviezdička Sahar Tabar zatknutá.

Hviezda sociálnych médií známa ako Sahar Tabar bola zadržaná na príkaz teheránskeho poradného súdu, ktorý sa zaoberá „kultúrnymi zločinmi a sociálnou a morálnou korupciou“, informoval o tom Tasnim.

„Obvinenie sa týka rúhania, podnecovania násilia, získavania príjmu nevhodnými prostriedkami a povzbudzovania mládeže ku korupcii,“  informuje o tom britský denník Guardian.

Podľa portálu Insider, ktorý nazval Sahar  ako „zombie Angelina Jolie“, hrozia mladej žene  dva roky väzenia.

Poznávacím znamením aj prelepený nos

Plastická chirurgia sa teší v Iránskej islamskej republike veľkej obľube. Najmä také, ktoré sú zamerané na rhinoplastiku (úprava nosa).  „Takéto obväzy potrebné po operáciách nosa sa bežne vyskytujú v teheránskych uliciach. Kozmetická chirurgia je v Islamskej republike nesmierne populárna, pričom každý rok sa uskutočňujú desiatky tisíc operácií,“  dodáva Guardian. Tomuto zákroku neodolala ani Sahar Tabar.

https://www.instagram.com/p/BjiAvOPH5co/

Takto vyzerala iránska hviezdička Sahar Tabar pred zákrokmi. 

Jej označené instagramové fotky neostávajú nikdy bez odozvy. Používatelia komentujú prezentáciu Iračanky v mnohých jazykoch. Vybrali sme niekoľko z nich.

  • Mnohokrát podstúpila plastickú chirurgiu, pretože sa jej páčila podoba Angeliny Jolie!!
  • Prečo vyzerá ako zombie? Nechápem to …. nevyzerá v skutočnosti tak strašidelne
  • Zamerajte sa na zdravie, viac jedzte a často cvičte, mohli by ste byť pekná, ale potrebujete ľudský dotyk.
  • Aká žena má v živote tak malú hodnotu?
  • Aká škoda, že si zničila týmto svoj život
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií