fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Arnold Schwarzenegger, poník a somár vyzývajú ľudí, aby ostali doma

Známe osobnosti povzbudzujú so svojimi domácimi miláčikmi ostatných, aby vytrvali v izolácii. Medzi ne patrí tiež „terminátor“ Arnold Schwarzenegger.

Máte tip? napíšte nám mailom

Bývalý guvernér amerického štátu Kalifornia priniesol video s vysvetlením, prečo sa počas vypuknutia koronavírusu zdržiava doma. 72-ročný Arnold Schwarzenegger zdieľal na Twitteri video s odkazom:

„Dôležité je, že zostanete doma. Obzvlášť sa to odporúča niekomu, kto má 72 rokov. S mojím oslíkom Lulu a poníkom Whisky von nechodíme. Nechodíme do reštaurácie. Na také veci sme zabudli. Už len jeme a máme sa dobre.“

V inom videu sa zase pochválil „workoutom“ na bicykli a s činkami, po čom si užil chvíle v hydromasážnej vani. Nezabudol ani na povestnú cigaru. Potom vyzval ľudí, aby sa vyhýbali veľkým skupinám ľudí. Je to tiež rada oficiálnych zdravotníckych inštitúcií, ktoré odporúčajú najmä seniorom minimalizovať sociálnu interakciu.

Bývalý „terminátor“ nie je jediný, kto oslovil obyvateľstvo na diaľku. Príslušné platformy sociálnych sietí využili Taylor Swift, Ben Affleck a Ariana Grande.

Arnold Schwarzenegger je rakúsko-americký herec, filmový producent, aktivista, podnikateľ, investor, spisovateľ, filantrop, politik a bývalý profesionálny kulturista. Posilňovaním sa Schwarzenegger začal zaoberať vo svojich 15 rokoch. Ako 20-ročný vyhral titul Mr. Universe a ďalej vyhral 7-krát titul Mr. Olympia, vďaka čomu sa stal významnou osobnosťou vo svete kulturistiky. Je po ňom pomenovaný Arnold Sports Festival, ktorý sa zaraďuje medzi najvýznamnejšie profesionálne podujatia kulturistiky súčasnosti. Je všeobecne považovaný za jedného z najlepších kulturistov, ako aj za najcharizmatickejšieho ambasádora športu.

Prečítajte si tiež:
Kňaz s veľkým srdcom: Pravidelné omše s túlavými psami pre dobrú vec

Celosvetovo známym sa stal vďaka účinkovaniu v hoollywoodskych akčných filmoch. Zlomom v jeho kariére bol fantasy film Barbar Conan. V roku 1984 obsadil hlavnú úlohu v komerčne úspešnom sci-fi thrilleri Jamesa Camerona Terminátor vrátane jeho pokračovaní. Arnold Schwarzenegger sa objavil aj v ďalších úspešných filmoch ako Komando, Muž na úteku, Predátor, Dvojičky, Total Recall, Policajt zo škôlky či Pravdivé lži.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Fox News Twitter Wikipedia
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií