Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Luxusná spoločníčka Simona: Muži mi zaplatia 3000 eur za noc, chcú však horšie veci (Rozhovor II)

Simona pracuje ako luxusná spoločníčka 7 rokov v jednej z TOP agentúr na svete. Prvýkrát sa nám ju podarilo vyspovedať vo Viedni. Momentálne je však na „služobke“, kde inde, ako pekne v teplúčku v Thajsku.

„Nechcelo sa mi, ale priplatili mi zopár stoviek, tak som išla. Navyše ma nahovorila dobrá kamarátka. Keby nešla ona, určite by som nešla.“  Začína skype rozhovor Simona.

Takže teraz ste len vy dve?

Ale kdeže je nás tu celý hárem (smiech), je nás tu asi 10 dievčat. Ale nerobíme to, čo si myslíte. Je to len čisto robenie spoločnosti bez sexu.

Vždy znieš tak otvorene, nehanbíš sa za svoju prácu?

Nie nikdy som sa nehanbila. Je pravda, že nie všetci vedia o mojej práci. Ale tak aj ja mám svoje súkromie a nehovorím to každému. Samozrejme, moje kamarátky aj kamaráti vedia, čo robím. Veď aj vy iba kamoškám poviete, s kým spávate.

Čo na to kamarátky?

V podstate pracujeme spolu. A tie ostatné z detstva ma poznajú a neodsudzujú.

A rodičia?

Tak určite niečo tušia, ale nebavíme sa o tom veľmi. Povedala som im, že som delegátka. V podstate nie, že im je to jedno, ale som dospelá žena. Viem sa o seba postarať. Vedia, že mám rada dobré a drahé veci.

 

Koľko zarábajú luxusné spoločníčky

Vieš presnejšie popísať, koľko zaplatia chlapi za luxusnú spoločnosť?

Tak, nejde o lacnotu. A keď si fakt bohatý, tak ani nechceš obyčajnú ženu. Očakávaš viac. Ceny nie sú presne stanovené. Pohybujú sa však v rozmedzí od 300 eur až do 15 000 eur.

Spoločnosť na večeri, väčšinou ide o business večeru, od 300 eur plus oblečenie cca 200 eur. Ak ide o viac dennú akciu, tak sa cena pohybuje tiež od 250 eur na deň. 

Spoločnosť na večeri, väčšinou ide o business večeru, od 300 eur plus oblečenie cca 200 eur. Ak ide o viac dennú akciu, tak sa cena pohybuje tiež od 250 eur  na deň. Keď niekde cestujem, tak ráta sa aj cesta. Ako napríklad sem. Ale vždy je to obsiahnuté v celkovej cene. Teda vždy presne viem, koľko dostanem spolu za celý pobyt.

Vždy presne vieš, čo od teba očakávajú?

Áno ponuka je presne vyšpecifikovaná. Teda, ak si ma klient vyberie. Agentúra mi pošle, čo a za akú cenu budem presne robiť.

Vieš to popísať?

Tak napríklad príde mi ponuka, kde je uvedené, či to zahŕňa nejaký styk, či budem hore bez alebo či napríklad len erotická masáž. A je na mne, či to zoberiem alebo nie.

Koľko také niečo stojí ?

Tiež sa to pohybuje v určitom rozmedzí. Ak ide napríklad o kúpanie v bazéne alebo vo vírivke hore bez, stojí to od 1000 eur. Masáž je tiež okolo 1000 eur. Orálny styk stojí od 2000 eur. A keď sa chce so mnou vyspať, zaplatí od 3000 eur vyššie.

Ide teda len o jednu noc za 3000 eur?

Áno, ako som hovorila, keď bude chcieť lacnotu pôjde inde. Ale väčšinou sa vplyvní a bohatí muži boja, že majú lacné ženy nejaké ochorenie alebo ich budú vydierať. Preto oslovujú agentúru. Majú tu istotu, že sa nič neudeje.

Ak s ním teda stráviš noc vieš tiež presne, čo sa bude diať?

Áno, viem vždy presne. Muži, ale aj ženy, majú zvláštne požiadavky. Ale vždy o tom dopredu informujú. Ak má niekto rád BDSM. Tak jasné, že o tom povie dopredu. A, samozrejme, ponuka je vždy vyššia.

Aká bola najvyššia ponuka, ktorú si ako luxusná spoločníčka zobrala?

Tak najvyššie sú také, kde si najdlhšie. Myslím, že to bolo 12 tisíciek za 30-dňovú plavbu. Ale uprednostňujem skôr víkendové pobyty.

Hovoríš, že aj ženy. Využívajú služby aj bohaté ženy?

Využívajú to aj ženy. Aj keď menej. Väčšinou ide o manželov, ktorí sa nudia a využijú spoločníčky. Napríklad, že im robia spoločnosť pri plavbe alebo na dovolenkách.

Opísala by si najzvláštnejšiu ponuku, akú si dostala?

Neviem, či je zvláštna, ale pre mňa bola. Bol to tiež jeden vplyvný muž. Chcel, nech ho spútam a zbijem v policajnom kostýme. Tak som išla na to, začala som ho biť. A on chcel stále viac a viac. Nakoniec som ho dobila až do krvi. A chcel len tú bitku. Iný zas chcel najprv vidieť fotku mojich prstov na nohách.

Nezamilovala si s ešte do svojho klienta?

Zamilovala. A je to asi to najhoršie, čo sa mohlo stať, ale o tom nabudúce :).

 

Prvý rozhovor si prečítate tu:

EXKLUZÍVNA SPOVEĎ: Simona pracuje ako luxusná spoločníčka už niekoľko rokov!

 

Aký máte názor na luxusné spoločníčky?

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií