fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vieš, ktorí herci našli svoju polovičku pri natáčaní spoločného filmu? V zozname sa objavili samé zvučné mená!

Máte tip? napíšte nám mailom

Vzájomná blízkosť pri natáčaní filmu môže niekedy viesť až k poriadnym románikom či láske na celý život. Zistite, ktoré celebrity našli svojho princa či princeznú pri natáčaní filmu.

Zlatíčko, 2004

alfie

Fešák Jude Law sa vo filme Zlatíčko postaral o ozaj odvážne scény, pri ktorých mu asistovala krásna Sienna Miller. Ich filmový románik sa rýchlo vyvinul až do spoločného chodenia a dokonca sa chystala už aj svadba. Tá sa však napokon nekonala, pretože pár sa rozišiel.

Veľmi nebezpečné známosti, 1999

cruel-intentions

Natáčanie tohto romantického thrilleru bolo osudové pre herečku Reese Witherspoon a herca Ryana Phillippe, ktorý sa v tom istom roku vzali. Dvojica má spolu dve deti, dcérku a syna, no po siedmich spoločných rokoch ohlásila rozchod.

Dni hromu, 1990

days-of-thunder

Vzájomná blízkosť a náklonnosť spojila pri natáčaní filmu Toma Cruise a Nicole Kidman, ktorý sa po rokoch rozhodli vziať. Ich spoločné manželstvo však dlho nevydržalo a po čase sa rozviedli.

Láska s rizikom, 2003

gigli

V romantickej krimi komédií Láska s rizikom sa počas natáčania začal romantický vzťah medzi Jennifer Loper a Benom Affleckom. Tento vzťah sa takmer skončil svadbou, avšak, pár ju odložil na neurčito a nakoniec sa so cťou rozišli.

Prečítajte si tiež:
Na aukcii vydražili najstaršiu nahrávku Davida Bowieho! Našli ju len tento rok na povale

Pán a pani Smithovci, 2005

mr-mrs-smith

Spoločný vzťah sa začal aj medzi Angelinou Jolie a Bradom Pittom a to pri natáčaní akčného filmu Pán a Pani Smithovci. Sama Angelina priznala, že sa do Brada zamilovala pri natáčaní tohto filmu. Pár spolu žil niekoľko rokov a v roku 2012 sa vzal. Spoločne vychovávali 6 detí, z toho boli 3 ich, avšak, aktuálne sa už rozvádzajú.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Vzájomná blízkosť pri natáčaní filmu môže niekedy viesť až k poriadnym románikom či láske na celý život. Zistite, ktoré celebrity našli svojho princa či princeznú pri natáčaní filmu.

Let’s Dance, 2006

step-up

Krásna romanticko-hudobná dráma Let´s Dance spojila do vzťahu ústredné postavy, konkrétne Channinga Tatumu a Jenna Dewan. Pár sa dal krátko po skončení filmu dohromady a od roku 2009 sú manželmi. Aj po 10-tich rokoch od nakrúcania filmu je pár spolu a vychováva spoločne svoju 3-ročnú dcéru.

Amazing Spider-Man, 2012

the-amazing-spider-man

Do pavúčieho muža, ktorého stvárnil Andrew Garfield, sa zahľadela aj herečka Emma Stone. Títo herci tvorili spoločne pár niekoľko rokov, avšak, v súčasnosti to už neplatí, pretože sa rozišli.

Prečítajte si tiež:
10 faktov o Angeline Jolie: Má slovenské korene a jej dcéra chce byť mužom

Apartmán, 1996

the-apartment

Aj herečka Monica Belluci sa môže popýšiť nájdením svojho princa pri natáčaní filmu, konkrétne pri natáčaní mysterióznej drámy Apartmán. Po troch rokoch chodenia sa herečka vydala za herca Vincenta Cassela, s ktorým má dve dcérky. Bohužiaľ, o ďalších 14 rokov sa tento pár taktiež rozviedol.

Rumový denník, 2011

the-rum-diary

Aj tento film zamiešal karty v Hollywoode a to konkrétne v živote známeho Johnnyho Deppa. Ten po viac ako 14-tich rokoch opustil svoju priateľku Vanessu Paradise a to hneď potom, ako sa zoznámil s herečkou Amber Head. Depp si nakoniec aj Amber vzal, no po 15-tich mesiacoch manželstva sa pár rozviedol.

Vicky Cristina Barcelona, 2008

vicky-cristina-barcelona

Do silného manželstva vyústila aj romantická dráma Vicky Cristina Barcelona, v ktorej sa do seba zamilovali Penélope Cruz a Javier Bardem. Tento pár má aktuálne dve deti, syna a dcérku.

Zdroj: csfd.cz, brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií