fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vieš, ktorí herci našli svoju polovičku pri natáčaní spoločného filmu? V zozname sa objavili samé zvučné mená!

Vzájomná blízkosť pri natáčaní filmu môže niekedy viesť až k poriadnym románikom či láske na celý život. Zistite, ktoré celebrity našli svojho princa či princeznú pri natáčaní filmu.

Zlatíčko, 2004

alfie

Fešák Jude Law sa vo filme Zlatíčko postaral o ozaj odvážne scény, pri ktorých mu asistovala krásna Sienna Miller. Ich filmový románik sa rýchlo vyvinul až do spoločného chodenia a dokonca sa chystala už aj svadba. Tá sa však napokon nekonala, pretože pár sa rozišiel.

Veľmi nebezpečné známosti, 1999

cruel-intentions

Natáčanie tohto romantického thrilleru bolo osudové pre herečku Reese Witherspoon a herca Ryana Phillippe, ktorý sa v tom istom roku vzali. Dvojica má spolu dve deti, dcérku a syna, no po siedmich spoločných rokoch ohlásila rozchod.

Dni hromu, 1990

days-of-thunder

Vzájomná blízkosť a náklonnosť spojila pri natáčaní filmu Toma Cruise a Nicole Kidman, ktorý sa po rokoch rozhodli vziať. Ich spoločné manželstvo však dlho nevydržalo a po čase sa rozviedli.

Láska s rizikom, 2003

gigli

V romantickej krimi komédií Láska s rizikom sa počas natáčania začal romantický vzťah medzi Jennifer Loper a Benom Affleckom. Tento vzťah sa takmer skončil svadbou, avšak, pár ju odložil na neurčito a nakoniec sa so cťou rozišli.

Pán a pani Smithovci, 2005

mr-mrs-smith

Spoločný vzťah sa začal aj medzi Angelinou Jolie a Bradom Pittom a to pri natáčaní akčného filmu Pán a Pani Smithovci. Sama Angelina priznala, že sa do Brada zamilovala pri natáčaní tohto filmu. Pár spolu žil niekoľko rokov a v roku 2012 sa vzal. Spoločne vychovávali 6 detí, z toho boli 3 ich, avšak, aktuálne sa už rozvádzajú.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"