Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viete si predstaviť cestovať v úplne prázdnom lietadle na exotický ostrov? Slovákovi sa to stalo!

Mladý Slovák, Alex Simon, cestoval spojom Philippine Airlines z Manily na exotický ostrov Bocaray. Na tom celom by nebolo nič zvláštne, avšak slovenský cestovateľ bol jediným cestujúcim v celom lietadle. Okrem neho bol totiž v lietadle už iba letecký personál.

„Keď som prišiel na letisko, začul som z reproduktora: ‚Pán Alexander Simon, dostavte sa prosím na informácie‘. Slečna mi tam vysvetlila, že nemusím čakať dve hodiny na nasledujúci let, pretože o pol hodiny štartujeme – pričom budem jediným cestujúcim. Nemohol som tomu uveriť. Myslel som, že sa mi sníva. Keď som nastupoval do lietadla, uvedomil som si, že toto je naozaj veľká vec. Veď som ani nemusel stáť v rade,“ povedal britskému denníku Daily Mail.

Podľa letušky je táto linka väčšinou do značnej miery obsadená, takže Slovák mal naozaj nezvyčajné šťastie.

lietadlo 2

„Toto je moje lietadlo. Nikto tu nie je,“ hovorí na videu. Neskôr pózuje s pilotmi: „Toto je moje súkromné lietadlo.“

https://www.youtube.com/watch?v=2zH5o-pZ2CM

Boracay je malý ostrov ležiaci približne 300 kilometrov južne od filipínskeho hlavného mesta Manila. Jeho štvorkilometrovú Bielu pláž bedekre často označujú za jednu z najkrajších na svete.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií