Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Víno, láska a krásne Slovenky v podaní Kollárovcov. Pýtajú si lásku!

Kollárovci sa stali pravidelnou súčasťou našej stránky. Ich ľudová hudba v modernom prevedení zaujala našich čitateľov a tak vám ich predstavujeme znova. Dnes opäť s novým klipom a opäť o láske.

Tokajské víno, dobrá hudba a krásne ženy. Aj takto vyzerá novinka od úspešnej kapely Kollárovci. 

Členmi východoslovenskej kapely Kollárovci, ktorá pochádza konkrétne zo Starej Ľubovne, sú temperamentní hudobníci, ktorých repertoár tvoria ľudové a autorské piesne s prvkami folku, popu, rocku a vplyvov world music. Ich tvorba sa šíri po celom Slovensku rýchlosťou svetla, a zazreli už aj za hranice našej republiky. Kollárovcov majú v obľube všetky vekové kategórie, tak ako starší tak aj mladší.

Ženy, víno a láska, nová pieseň ponúka všetko, čo má správna pieseň mať !

kollárovci ženy, víno a láska

 

Medzi najznámejšie piesne kapely Kollárovci patrí: Dedinôčka, Láska si pýta dvoch a exkluzívne dnes predstavili nový videoklip k ich autorskej piesni: Daj mi lásku daj! Je to veľmi rytmická a pozitívna pieseň o láske, krásnych ženách, mladosti a o všetkom k tomu patriace. Táto skladba sa dočkala aj svojho očarujúceho videoklipu. Nespútané, nádherné a mladé ženy, víno a vinice, oberači a vzduch naplnený láskou. To všetko sa snažili chlapci zobraziť v klipe, ktorý srší pozitívnou energiou. Poteší nielen to ženské oko, ale tentokrát mysleli aj na mužov.

 

kollárovci1

Vypočujte si túto novú pieseň a nechajte sa unášať láskou a ženskou krásou

KOLLÁROVCI – Daj mi lásku, daj

Pozrite si aj:

Kollárovci – Sokoly Kollárovci – Letná láska Kollárovci – Mariša
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií