fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vodič Fordu spôsobil v okrese Skalica tragickú dopravnú nehodu, do auta vrazil aj motorkár (foto)

Účastníkom tejto nehody bol aj motocyklista, ktorý už nedokázal svoj stroj zastaviť. Zozadu narazil do Fordu.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.8.2022 (Webnoviny.sk) – Tragická dopravná nehoda, pri ktorej zahynul chodec, sa stala v sobotu večer medzi mestom Holíč a obcou Kopčany v okrese Skalica. Ako informuje trnavská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová, krátko po 20:30 jazdil 44-ročný vodič Fordu Mondeo smerom na obec Kopčany, keď mu z priekopy na ľavej strane náhle vybehol do dráhy chodec.

Vodič už nedokázal zareagovať a do muža narazil. Za autom išiel aj 20-ročný motocyklista, ktorý nestihol zastaviť, spadol a motorkou zozadu narazil do Fordu. Privolaní záchranári sa chodcovi snažili pomôcť, no žiaľ, svojim zraneniam podľahol.

Dychové skúšky na alkohol u vodiča Fordu aj motocyklistu boli negatívne. To, či mohol byť chodec pod vplyvom alkoholu, budú zisťovať z jeho krvi. Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú naďalej predmetom policajného vyšetrovania.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, Zrážka auta s chodcom
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič Fordu spôsobil v okrese Skalica tragickú dopravnú nehodu, do auta vrazil aj motorkár (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií