Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vrah zo Zámockej ulice chcel zaútočiť na premiéra Hegera, Tepláreň nebola jeho primárny cieľ

Polícia má podľa policajného prezidenta preukázané konkrétne skutky, ktoré páchateľ dvojnásobnej vraždy z baru Tepláreň vykonal smerom k tomu, aby mohol zaútočiť na Eduarda Hegera.

18.10.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO) bol primárnym cieľom strelca Juraja Krajčíka. V diskusnej relácii Analýzy Na hrane televízie Joj to povedal prezident Policajného zboru Štefan Hamran.

Streľba na Zámockej ulici v Bratislave

Polícia má podľa neho preukázané konkrétne skutky, ktoré páchateľ dvojnásobnej vraždy z baru Tepláreň vykonal smerom k tomu, aby mohol zaútočiť na Hegera. „Môžem potvrdiť, že osoba páchateľa pred vykonaním toho útoku v Teplárni sa nachádzala na mieste, kde má trvalý pobyt pán premiér. To máme zdokumentované,“ zdôraznil Hamran.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Streľba na Zámockej ulici v Bratislave (fotografie)

Keďže sa však strelcovi nepodarilo na premiéra zaútočiť, pretože ten nebol doma, vybral sa podľa policajného prezidenta za ďalším cieľom. Tým bol bar Tepláreň.

Viac k témam: Prezident Policajného zboru SR, Streľba na Zámockej ulici v Bratislave
Zdroj: Webnoviny.sk – Vrah zo Zámockej ulice chcel zaútočiť na premiéra Hegera, Tepláreň nebola jeho primárny cieľ © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií