fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vrah zo Zámockej ulice chcel zaútočiť na premiéra Hegera, Tepláreň nebola jeho primárny cieľ

Polícia má podľa policajného prezidenta preukázané konkrétne skutky, ktoré páchateľ dvojnásobnej vraždy z baru Tepláreň vykonal smerom k tomu, aby mohol zaútočiť na Eduarda Hegera.

Máte tip? napíšte nám mailom

18.10.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO) bol primárnym cieľom strelca Juraja Krajčíka. V diskusnej relácii Analýzy Na hrane televízie Joj to povedal prezident Policajného zboru Štefan Hamran.

Streľba na Zámockej ulici v Bratislave

Polícia má podľa neho preukázané konkrétne skutky, ktoré páchateľ dvojnásobnej vraždy z baru Tepláreň vykonal smerom k tomu, aby mohol zaútočiť na Hegera. „Môžem potvrdiť, že osoba páchateľa pred vykonaním toho útoku v Teplárni sa nachádzala na mieste, kde má trvalý pobyt pán premiér. To máme zdokumentované,” zdôraznil Hamran.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Streľba na Zámockej ulici v Bratislave (fotografie)

Keďže sa však strelcovi nepodarilo na premiéra zaútočiť, pretože ten nebol doma, vybral sa podľa policajného prezidenta za ďalším cieľom. Tým bol bar Tepláreň.

Viac k témam: Prezident Policajného zboru SR, Streľba na Zámockej ulici v Bratislave
Zdroj: Webnoviny.sk – Vrah zo Zámockej ulice chcel zaútočiť na premiéra Hegera, Tepláreň nebola jeho primárny cieľ © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií