fbpx
Dostal poznámku, že vyrušoval a pritom ani nebol v škole. Prečítaj si tie najbizarnejšie poznámky, ktoré dostali slovenskí žiaci

Dostal poznámku, že vyrušoval a pritom ani nebol v škole. Prečítaj si tie najbizarnejšie poznámky, ktoré dostali slovenskí žiaci

K školským časom patria neodmysliteľne aj žiacke knižky a viac či menej dobré známky. Lenže netreba zabúdať ani na poznámky, ktoré sa v nich zvyknú objaviť, pretože niekedy ide o hotové perly!

O najvtipnejšie a najbizarnejšie poznámky sa rozhodli podeliť slovenskí tínedžeri a ukázalo sa, že sú poriadne blázniví… Alebo sú skôr blázniví pedagógovia, ktorí takéto dôvody a znenia vymysleli?!

 

#1: Raz mi učiteľka dala poznámku za vyrušovanie.. Nebolo by na tom nič divné, ale ja som v ten deň ani nebol v škole.
#2: 19.1. Žiak zlomil pravítko na jeho spolužiakovi a dobodal ho kružidlom
20.1. Žiak nemá rysovacie pomôcky

#3: Moja kamarátka dostala poznámku: ” Vaša dcéra na hodine matematiky masturbovala A spolužiačka jej pri tom pomáhala”

#4: “Žiak obviňuje učiteľa za pestovania marihuany na školskom pozemku.”

#5: “Spieval na hodine hudobnej výchovy.”

#6: “Váš syn si cez prestávku s kamarátmi spravili pištoľky z papiera, čím ohrozovali zdravie a bezpečnosť iných žiakov.”

#7: “Smial sa mi do očí za chrbtom…”

#8: ,,Žiak rýchlou jazdou po chodbe ohrozuje zdravie žiakov a pedagógov.” …Napadlo mi, že by sa na kolieskovom kresle dobre sedelo na chodbe, chalanov napadlo, že je dobrý nápad roztlačiť ma plnou rýchlosťou na telocvikára.

#9: “Simuloval školské zvonenie budíkom a keď som mu na to prišla, tvrdil, že ho o to požiadal školník.”

#10: Keď som bola na základnej škole:  “Nevedela domácu úlohu tak si radšej zabudla zošit.Prosím naučte ju tu matematiku.” Odpoveď môjho otca: “Načo chodí teda do školy keď ju máme doma naučiť MAT?”

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Túžite po pohodlnej prenosnej sedačke? Nafukovací vak SeeTee vám dokonale uspokojí tieto chúťky
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.