fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žena sa u zubára začala dusiť zubárskou pomôckou. To, čo prišlo potom ju traumatizovalo

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj vy máte strach zo zubára?

Návšteva zubára je pre väčšinu ľudí veľmi stresujúcim zážitkom, ktorý chceme mať čo najrýchlejšie za sebou. Niektorí ho zvládajú s chladnou hlavou, iní stresujú už tri dni vopred. 29-ročná Vanessa z Bristolu bola začiatkom novembra u svojho zubára na zákroku, počas ktorého jej ošetroval zubné kanáliky. Po chvíli od začiatku zákroku si uvedomila, že jej do krku spadlo “niečo,” čím sa začala dusiť.

zub__

“Uvedomila som si, že sa niečim dusím. Stalo sa to veľmi rýchlo a ani som si neuvedomila, že som to nakoniec prehltla, kým mi to lekár nepovedal. Do miestnosti okamžite prišli asi šiesti zamestnanci zubnej kliniky a nakoniec zavolali sanitku.” Na röntgenovom vyšetrení sa ukázalo, že prehltla dlhý a ostrý hrot, ktorý jej čiastočne prepichol žalúdok. Okamžite dostala lieky a bola operovaná, no problémy s nedorobeným zubom a jeho bolesti ju trápili ešte týždeň.

3a82601000000578-3949174-image-a-40_1479465477244

“Nečakala som, že sa to stane a to najmä preto, že môj zubár má veľmi dobré recenzie a skvelú reputáciu, a vzhľadom na to, že som u neho pomerne novou pacientkou a toto bola moja tretia návšteva na jeho klinike, som traumatizovaná. Vždy som sa tam cítila veľmi príjemne, no teraz sa to zmenilo,” dodáva Vanessa, ktorá má v pláne nechať si kanáliky ošetriť u iného zubára.

Prečítajte si tiež:
Počas horúčav psíky trpia rovnako ako my, záujem je o ne hlavne v Nemecku. Boli sme v útulku v rámci výzvy #klochnito

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií