fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zima bude podľa Remišovej ťažká. Opatrenia a riešenia chce však nechať na Sulíkovho náhradníka

Predseda strany HLAS-SD Peter Pellegrini kritizuje nedostatočnosť doterajších opatrení.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.9.2022 (Webnoviny.sk) – Zima bude ťažká, a to nielen na Slovensku, ale i v Európskej únii. V diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) O 5 minút 12 to povedala vicepremiérka a ministerka Veronika Remišová (Za ľudí).

Remišová tvrdí, že riešenia pre domácnosti i firmy budú, a to či už v podobe energetických šekov, alebo iných opatrení. Konkrétnejšie opatrenia chce nechať na nového ministra hospodárstva. Dosiaľ podľa nej pomohli napríklad rodinám s deťmi, a to prídavkami na deti a daňovým bonusom. Taktiež spomenula zvyšovanie platov pre zamestnancov verejnej správ a rôzne jednorázové dávky. Remišová doplnila, že na riešeniach sa pracuje aj na európskej úrovni.

Predseda strany HLAS-SD a poslanec parlamentu Peter Pellegrini tvrdí, že ľudia sa boja a už v súčasnosti majú problémy. Kritizoval tiež nedostatočnosť doterajších opatrení. Verejné financie sú podľa neho v takom stave, že je možné pomôcť domácnostiam s energiami.

Viac k témam: Daňový bonus, energetická kríza, Prídavky na deti, protiinflačné opatrenia, Zvyšovanie platov
Zdroj: Webnoviny.sk – Zima bude podľa Remišovej ťažká. Opatrenia a riešenia chce však nechať na Sulíkovho náhradníka © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Do väzenia odchádza „zametač“ Smeru, konštatovala Remišová
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií