Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Známy čínsky e-shop má v ponuke semienka stoviek nádherných rastlín! Videli ste ich?

50 odtieňov farebnej

O Číne je známe, že produkuje a exportuje množstvo produktov, ktoré dokážu zaujať svojou (ne)kvalitou alebo veľmi nízkou cenou. Zo známeho čínskeho e-shopu pravidelne nakupuje drvivá väčšina Slovákov, ktorí ho poznajú najmä pre jeho nízku cenu oproti obchodom na Slovensku. Jeho produkty zvyknú vyvolávať úžas a radosť pre svoju netradičnosť. Dnes sme pre vás našli  obrázky kvetov, ktoré sa dajú na tomto e-shope kúpiť. Teda, nie, že by vám poštou prišiel celý kvet 🙂 , objednať sa dajú semienka, ktoré zasadíte a ak sa o ne budete poctivo starať, onedlho vám z nich vyklíčia prvé výhonky a neskôr kvety alebo ovocie, zelenina či stromčeky.

Nás zaujali najmä tieto pestrofarebné čudá. Videli ste niekedy zelené ruže? Alebo modré? Alebo kvety, ktoré vyzerajú ako lopta Pokémonov? Hoci ide o nádherné fotografie exotických a netradičných kvetov a hoci je cena ich semiačok neuveriteľne nízka (semená kvetov sa dajú zohnať aj do 1 eura, niektoré napríklad už od 0,11 eura za balenie), je otázne, či objednávka naozaj príde a či sú v nej práve tie semienka, ktoré ste si vybrali… Pri väčšine kupujúcich sa však nákup oplatil, ale každopádne platí staré známe – Dôveruj, ale preveruj, takže pred objednaním si radšej skontrolujte hodnotenia a recenzie, ktoré poskytli zákazníci na daného predávajúceho.

Kvety kvetnaté…

kvety

Pokémon?

pokemon

zelená

V Číne sa dá zohnať všetko – napríklad aj semienka červených banánov…

banana

quet

Nezľaknúť sa, toto je jedna z tých „kontroverznejších“ orchideí

orchidea

Aj toto.. Orchidea alebo kačičky?

kačka

Orchideí muž

man

A opäť orchidea – v podobe opíc

monkey

 

Zdroj: aliexpress.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií