fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Adam Ďurica o svojich začiatkoch, novej pesničke Spolu, ale aj o ďalších iných veciach #ROZHOVOR

Máte tip? napíšte nám mailom

Na začiatok sme veľmi radi, že si Adam našiel na nás čas a stal sa aspoň na chvíľku súčasťou nášho magazínu. V rozhovore nám prezradil, aké boli jeho začiatky, ale taktiež načrtol aj niečo o jeho novom albume, ktorý chystá.

Ako sa chystáš tráviť svoje leto,budú prevažovať koncerty alebo dovolenky? 

Určite koncerty, pretože leto je pre nás muzikantov hlavná sezóna a počas leta hráme najviac akcií. Okrem toho, že cez leto budem hrať veľa koncertov, budem aj nahrávať nový album. Takže, keď nehrám, tak nahrávam.

My predpokladáme, že budú prevažovať koncerty. Kde všade ťa môžu tvoji fanúšikovia zastihnúť? 

Hráme naozaj každý víkend na rôznych akciách, ako sú napríklad mestské slávnosti alebo festivaly. Do pozornosti dám Fun Dohoda festivaly, kde zahrám špeciálny program.

Od tvojej piesne Neľutujem, ktorá sa stala hitom, je tvoja hudba viacej uvoľňujúca, zaľúbená a gitara sa stala symbolikou tvojich videoklipov. Usmernilo ťa Neľutujem, že presne týmto žánrom sa mám riadiť? 

Ja sa rád s hudbou hrám, a tak ako som v minulosti robil rockovú hudbu, tak teraz robím viac akustickú. Zároveň rád skúšam nové veci a nové pesničky, ktoré nahrávam na nový album, budú opäť niečim nové a úplné iné ako doteraz.

Prečítajte si tiež:
Ľudská závisť nemá hraníc! Hnusný útok na Jasminu Alagič kvôli vzťahu s Rytmusom? Totálny hyenizmus!

Len pred nedávnom si vydal pesničku Spolu, ktorá sa pomaly stáva novým letným hitom. Aj ty to tak považuješ? 

Ja som ju robil hlavne pre ľudí, aby ich potešila, nabila dobrou energiou a motivovala. Ak si ju ľudia obľúbia, tak potom budem spokojný. Chcem, aby sme na ňu spoločne tancovali.

Teraz sa trochu vrátime do tvojich detských čias. Každý z nás sa hral na rôzne povolania, ktoré by chcel v dospelosti byť.  Aké boli tie tvoje? Spev, gitara :)?

No tak v škôlke som chcel byť smetiarom, na základnej najlepším futbalistom na svete. Na strednej som sníval sen muzikanta, speváka a ten snívam aj dnes a pomaly sa mi plní ;).

Ako hodnotíš tvoje začiatky v hudobnej kariére?  Boli ťažké? 

Na začiatku je všetko ťažké. Nikto nezačína ako slávny spevák. Treba si to oddrieť. A treba vždy veriť, že budem slávny a úspešný, a potom ešte makať a ono to príde.

Stala sa ti počas koncertov/ vystúpení nejaká príhoda? 

Na koncerte Mandolína Special v Bratislave som povedal, že chcem fotku na pamiatku s fanúšikmi a oni to pochopili inak ako som to myslel a vybehli na pódium. Ale nakoniec to dobre dopadlo 🙂

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton prezradila ďalšie tajomstvo o princeznej Charlotte

Pred pár mesiacmi si vydal svoj štvrtý album Mandolína. Dá sa hodnotiť ako jeden z tvojich najúspešnejších? 

Určite je to môj najúspešnejší album doteraz.

A na záver nášho rozhovoru sa ťa chceme spýtať čo by si odkázal našim čitateľom a začínajúcim interpretom?

Všetkým želám krásne bezstarostné leto a verte svojím snom.

Zdroj: Youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií