fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nymfomanka Monika: Musím to mať aj 20-krát za deň (ROZHOVOR)

Monika má 32 rokov a je nymfomanka. Nymfománia alebo andrománia či metrománia je druh erotománie spočívajúci v nadmernej nenásytnej sexuálnej potrebe ženy, chorobná túžba žien po mužoch. Žena s touto poruchou sa označuje ako nymfomanka. Monika nám porozprávala, aké je to žiť s takýmto prívlastkom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako by si popísala nymfomániu?

Podľa mňa je to vážna sexuálna porucha. Nie som jediná. Osobne poznám niekoľko žien, ktoré podobne ako ja trpia takouto závislosťou. Zoznámili sme sa cez internet a následne osobne. Samozrejme, chodila som aj na také sedenia. Aj teraz chodím, trocha to pomáha. Ale ťažko sa to niekomu vysvetľuje, niekomu, kto nikdy na ničom nebol závislý. A tiež mi veľmi dlho trvalo kým som si priznala, že naozaj som nymfomanka.

Ako sa prejavuje nymfománia?

Ide o to, že som posadnutá sexom. Stále nad ním rozmýšľam. Nedokážem ho nemať dlhšie ako jeden deň. V podstate je to závislosť ako na cigaretách, teda skôr drogách. Nedokážete bez toho žiť. Musím sa stále uspokojovať.

Hneď ráno, ako sa zobudím, musím si zapnúť porno. Potom sa uspokojím aspoň dvakrát a idem do práce. Počas práce si hľadám cez aplikáciu potencionálnych záujemcov. Po práci prídem domov osprchujem sa a idem na stretnutie alebo prídu ku mne. Zopár známostí mám takých, že keď im zavolám, tak prídu rovno ku mne. Ale máloktorý to vydrží dlhšie. Väčšinou tak 3 mesiace. Potom sa im to prestáva pozdávať.

Máš priateľa?

Samozrejme, že nie. Nevydržali by so mnou. Aj keď som mala známosti. V podstate nymfomániu by som presnejšie charakterizovala aj tak, že ten jeden muž to s vami nevydrží. Aj keď možno sa im to najprv zdá super, proste to nevydržali. Utečú, slabosi.

Prečo to nevydržali?

Ja to potrebujem, tak trikrát za deň, minimálne. A keď ma to chytí,  tak aj šesť až dvadsaťkrát za deň. A nedalo sa to hlavne kvôli tomu, že jeden chodil napríklad na služobky aj na týždeň. Najprv som to skúšala potlačiť, ale neskôr to krachlo. Začala som ho podvádzať s dvoma, potom troma. Našiel mi správy, a tak som odišla. Nepochopil to, keď som mu povedala, že to potrebujem, lebo som nymfomanka.

Prečítajte si tiež:
Vyspovedali sme Szotyho o jeho začiatkoch a o jeho skladbe "Spoveď"

Ďalší sa najprv čudoval, že z čoho mám modriny a škrabance a nakoniec ma načapal priamo u nás doma. Vrátil sa skôr, ako mal. Tiež to nepochopil.

Prineste do svojej spálne vzrušenie a vášeň! Vieme, ako na to

Mala som jedného, ktorý ma zobral na swingers párty. Vtedy ma to chytilo ešte viac. Proste to potrebujem. A tak som ho na tie párty stále volala. A tiež sa zľakol.

S ďalším som sa to rozhodla riešiť, chodila som k psychiatrovi. Dokonca som chcela s ním dieťa. Ale nedalo sa to vydržať. Požiera vás to zvnútra. Je to ako rakovina.

Prečo si mala modriny?

Nie som veľmi na romantiku. Mám to najradšej bez bozkov. Len tak rýchlo a tvrdo. A to tiež máloktorý muž hneď pochopí. Mám rada BDSM praktiky.

Ovplyvňuje to aj tvoju prácu?

Veľmi. Až tak, že som si nakoniec musela nájsť čisto ženský kolektív a odsťahovať sa. Ženy ma nikdy nepriťahovali. Keď som ešte žila na Slovensku a po výške nastúpila do práce, vyspala som sa s každým vo firme. O tom, že to nebola malá firma, nemusím ani hovoriť. Možno 60 kolegov. Mala som 24 a keď som sa vyspala s majiteľom firmy a zároveň aj s jeho šoférom v ten istý večer, tak ma vykopol. Asi sa to dotklo jeho ega. V inej som sa zas vyspala so šéfkiným milencom, proste groteska. Odišla som do Ameriky a je to tu ľahšie. Samozrejme, nikomu v práci som nepovedala, že som nymfomanka.

Prečo si sa musela odsťahovať?

Preto, čo spomínam, aj kvôli práci. Po prvé, Bratislava je malá. Na výške to bolo akceptovateľné, navyše som chodila na Karlovku v Prahe. Čiže som sa stratila s davom. Ale aj na výške som si musela priplácať za samostatnú izbu. Spolubývajúca v prvom ročníku  ma skoro zabila, stále som hovorila len o sexe. Neraz sme skončili ako puberťáčky v trojke, štvorke atď. Skúšala to ťahať aj so mnou a potom vyhlásila, že by som sa mala dať liečiť. Myslela som si, že ma to prejde. Ale neprešlo. Vzrušujú ma noví muži. Ten jeden ma rýchlo omrzí. A hlavne takí, ktorí najprv nechcú. S takými to chcem najviac. Ale o tom inokedy. Presťahovala som sa niekoľkokrát. Hlavne preto, že som už poznala celú bytovku, tak osobne. Viete ako to myslím.

Prečítajte si tiež:
Majiteľka bezobalového obchodu v Nitre: Istým spôsobom je to dobrý skutok, časom človek obíde množstvo zbytočného odpadu

Mala si veľa mužov?

Netrúfam si to ani spočítať, ale sú to stovky.

Kde hľadáš známosti?

Najčastejšie na internete, teda cez aplikácie.

Nebojíš sa takto si hľadať mužov?

Nie, mala som zopár vtipných príbehov. Je to určite riskantné, ale tak to je pri každom zoznámení cez internet. Ja si ich väčšinou priamo zavolám domov a je to jednoduché, keďže tie aplikácie sú hlavne na to. Muži nemajú väčšinou ďalšie očakávania. Aj keď si vymeníme čísla nikdy si ich neukladám. Sem tam sa mi stane, že toho muža neskôr vidím s priateľkou. Ale je mi to jedno. Skôr oni sa červenajú. Ale to sa stane málokedy. Skôr sa začínajú ozývať, že som nezabudnuteľná a také somariny. Tak to niekedy zopakujeme, len potom už začnú byť otravní.

Hovoríš im, že si nymfomanka?

Nie. Nepotrebujem, aj tak by to nepochopili. Väčšinou mi ani neveria.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií