fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Adam Sandler predstavil svoj „karanténny song“ na podporu zdravotníkov

Herec Adam Sandler dokázal, že smiech je presne to, čo svet potrebuje ako prostriedok na zmiernenie bolesti a utrpenia spôsobeného pandémiou.

Máte tip? napíšte nám mailom

Známy komik vypustil novú pieseň, vhodne nazvanú „The Quarantine Song”, s textom, ktorý zahŕňa tlak na federálnu vládu. Hovorí tiež o ľuďoch v prvej línii, potrebnom lekárskom vybavení pre zastavenie pandémie. Všetko v nádychu veselosti, v skutočne sandlerovskom štýle. Adam Sandler debutoval s piesňou v živom video vstupe The Tonight Show with Jimmy Fallon.

„Lekári nás priviedli na svet ako bábätká, lekári sa starajú o naše babičky… Lekári ti vždy po údere kladivkom po kolene dajú lízanku; sestričky ťa fackajú po ruke, kým nenájdu dobrú žilu… Majú obuté kroksy a hovoria ti pravdu, sestričky ti dajú ľadový zábal a liek proti bolesti, kým doktor fajčí na streche…“

To je pár slov piesne, zatiaľ čo umelec na nás pozerá s čiapkou a slnečnými okuliarmi. Nezabudol ani na lekárov pracujúcich 24 hodín denne v krajinách, ktoré koronavírus postihol najviac. Pozdravil talianskych lekárov v Taliansku, španielskych lekárov v Španielsku, lekárov v Číne aj v Spojených štátoch.

Adam Sandler ako otec dvoch detí do textu pridal aj obraz súčasného obmedzeného života a myslel si, že niečo podobné, spolu s jemnou dávkou irónie, ocenia aj ostatní rodičia:

„Musíme spraviť ventilátory, vyrobiť ďalšie masky; musíme to urobiť teraz, takže nás to spojí… Učím deti matematiku, a to pre Ameriku nemôže byť dobré.“

Nakoniec dodáva kus svojej energie tým, ktorí sú doma. Podporuje ich, aby zostali doma, umývali si ruky a motivovali lekárov a zdravotné sestry, ktorí každý deň zachraňujú životy. „The Quarantine Song“ sa pridáva k repertoáru hitov, ktoré Adam Sandler predstavil už v minulosti.

Prečítajte si tiež:
Pribudlo 140 úmrtí na COVID-19 a v nemocniciach je hospitalizovaných takmer 4-tisíc ľudí
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Times of Israel YouTube FOX News
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií