fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

6 tipov, ako si získať jeho srdce

Hovorí sa, že chlap je ten, kto loví ženu. No niekedy mu treba cestu uľahčiť. Prečítaj si pár tipov, ako v ňom prebudiť skryté city k tebe!

Máte tip? napíšte nám mailom

1. Prvý dojem

Prvý pohľad má na chlapa obrovský vplyv. Napríklad dievča s okuliarmi je považované za viac inteligentné. Ak prídeš na rande pekne upravená, nebude ťa vidieť iba príťažlivejšiu, ale aj milšiu. Podľa amerického prieskumu v pozitívnej miere ovplyvňuje mienku chalanov aj jemný rúž na perách. Babu, ktorá mala počas rozhovoru decentne nalíčené pery, považovali za sympatickú.

ruz

2. Urob prvý krok

Mnohí si myslia, že urobiť prvý krok patrí do rúk muža. Ale štatistiky ukazujú, že v dvoch tretinách tak urobia dievčatá. Ak sa na obzore objaví potencionálna láska, nečakaj, kým sa odhodlá k činom, povzbuď ho rečou tela: milým úsmevom, letmým pohľadom, sexi hrabnutím do vlasov – tieto detaily ti pomôžu docieliť želaný efekt. Okrem toho môžeš využiť aj nečakané situácie, upozorni ho napríklad na rozviazané šnúrky alebo mu pochváľ oblečenie. Ani nevieš ako a dialóg je na svete.

raw

3. Rozprávaj v množnom čísle

Nestačí len super vyzerať, ale dávaj pozor aj na štýl komunikácie. Rozprávaj od začiatku v množnom čísle, pretože to v jeho podvedomí vyvolá pocit, akoby ste sa poznali už dlho. Slovíčkom “my” mu naznačuješ, že k nemu chceš patriť. Ak nevieš, ako tento bod myslíme, tak tu máš pár príkladov: “Celkom dobre znášame toto ponocovanie však?” alebo “Ideme sa prejsť smerom…?”… S otázkou “Aké budeme mať prstene?” by si však mala ešte počkať, dlho počkať ak ho nechceš vystrašiť.

Prečítajte si tiež:
Máte depresiu a neviete, ako byť šťastný? Stačí, keď budete len...

large

4. Nevečerajte v reštaurácii

Aspoň nie na prvom rande.  Bol by to veľmi napätý program. Vyberte si preto ľahšiu verziu, kde sa budete môcť uvoľnene porozprávať a nadobudnúť spoločné zážitky. Poprechádzajte sa, pozrite si spolu film alebo choďte do zábavného parku či na bowling. Reštauráciu si nechajte na inú príležitosť, napríklad na oslavu prvého výročia vášho randenia.

restaurant

5. Podobnosť spája

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú. Bohužiaľ, nie je to celkom pravda. Hoci sa protiklady priťahujú, potom, čo sa dajú dokopy, sa idú jeden z druhého zblázniť. Takto sa stane z príťažlivosti príťaž. Spoločné záujmy vo vzťahu poskytujú pocit istoty. Práve preto sa oplatí hneď počas prvého rozhovoru dávať pozor na to, čo tvoj vyvolený hovorí. Ak spomenie niečo, čo máte spoločné, nezabudni ho na túto skutočnosť upozorniť. Samozrejme, to netreba preháňať, ak sa muž prizná, že má na sebe rovnaké čipkované, čierne tango nohavičky, tak rýchlo bež preč!

fitness

6. Nezabudni na dôstojnosť

Kľúčom k tvojej príťažlivosti a tajomnosti je dôstojnosť. Pokojne si drž trochu odstup, neponúkni sa mu hneď na prvom rande a povedz odmerane nie, ak ti pripadá tempo príliš rýchle. Na druhú stranu však nebuď veľmi neprístupná! Nepôsob naňho ako ľadová kráľovná. Nemôžeš mu hneď všetko ponúknuť na zlatom podnose, pretože si to potom nebude vážiť. Skrátka, buď trocha zdržanlivá, ale nie nedosiahnuteľná.

Prečítajte si tiež:
POZOR! Ponúkali vám na pumpe kľúčenku zadarmo? Ide o obrovský podvod, pomocou GPS sledujú vašu adresu aj polohu. Došlo už k viacerým krádežiam a lúpežným prepadnutiam

fnuk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií