fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako vyzerá láska, keď si konečne so správnou osobou? Takúto odpoveď by ti “neponúkol” žiadny romantický film

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj keď vystriedaš vo svojom živote viacero partnerov, len pri jednom z nich máš ten správny pocit a práve vtedy si povieš, že je to človek, s ktorým chceš stráviť celý svoj život.

Nie sú to sladké slová, kvety, nekonečné bozky, ktoré robia tvoju lásku tou pravou. A nie je to ani tak, ako ti spoločnosť hovorí, že by mala láska vyzerať.
Je to omnoho lepšie.

Pretože láska ako z rozprávky nie je skutočnosť. Nie je to ani sladké ničnerobenie. Hollwoodský film, ani žiaden iný príbeh. Toto všetko sú komercializované podoby lásky. Keď sa zamiluješ do správnej osoby, nebude to ako z filmu. Nebude hrať žiadna romantická hudba, keď si dáte prvý bozk a na vašej svadbe zrejme nezaznie „žili spolu šťastne až do smrti.“

Ako už určite vieš, že skutočná láska nie je rozprávka.

Je to horolezectvo. Občas je to boj s víchricou. Občas sa rozchádza a hľadá cestu späť k sebe. Je to náročný boj, ktorý testuje vašu silu a vašu lásku. Sú to argumenty, pri ktorých budeš pochybovať sám o svojich rozhodnutiach. Je to priestor a čas, ktorý potrebujete stráviť osamote. Občas sú to aj slzy, ktoré sa nedajú zastaviť. Je to sakra ťažké. Ale vieš, že to stojí za to.

Prečítajte si tiež:
Čistky v zdravotníctve: Krajčí si preverí aj ďalších riaditeľov nemocníc

pinterest

Ak to pre teba nie je ťažké, nie je to skutočná láska. Pretože ak stretneš tú pravú osobu, budeš si to vyžadovať veľa času, kompromisov a práce. Nezáleží na tom, ako veľmi kompatibilní ste, ani ako silný je váš vzťah. Stále to bude stúpanie do kopca. Čaro pravej lásky však spočíva práve v tom, že aj keď pôjdete niekedy cez kaluže a nepríjemné problémy, stále sa budete pozerať na osobu vedľa vás a vidieť na nej všetko krásne, čo na nej milujete.

Pretože skutočná láska bojuje aj so zlými vecami. Možno chvíľu potrvá, kým si k sebe nájdete cestu a uvedomíte si, že chcete pri sebe stáť aj v dobrom aj v zlom. Ale vždy sa k sebe vrátite.

Keď sa konečne zamiluješ do správnej osoby, spoznáš to. Budete sa učiť od seba navzájom, budete sa navzájom posilňovať, ale aj každý z vás ako jednotlivec.
Keď sa konečne zamiluješ do správnej osoby, spoznáš to. Pretože žiaden boj a žiaden problém nebude príliš veľký na to, aby vás rozdelil.
Keď sa konečne zamiluješ do správnej osoby, spoznáš to. Budeš vedieť, že aj keď to bude občas boj, práve vedľa tejto osoby chceš bojovať.

Foto: pinteres.com
Zdroj: thoughtcatalog.com

Prečítajte si tiež:
Prekrásne fotky zachytávajúce pôrod z pohľadu matky! Fotky plné emócií vás nenechajú chladnými voči zázraku života
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií