fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aneta Parišková: Keď som si volala záchranku, netušila som, že je to rakovina

Aneta Parišková pred pád dňami na sociálnych sieťach zverejnila fotografiu z nemocnice, v ktorej oznámila, že bojuje s rakovinou a má za sebou už aj prvú chemoterapiu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Aneta Parišková je momentálne v Národnom onkologickom ústave, kde podstupuje liečbu. Aneta priznáva, že netušila, že má rakovinu.

Non-Hodgkinov lymfóm

,,Keď som si volala záchranku, netušila som, že je to rakovina, ja že je to zrazenina a bála som sa trombózy, ale s rakovinou som nerátala. Mám Non-Hodgkinov lymfóm pri srdci a pľúcach a verím, že intenzívne chemo a imunoterapie nádor zničia. Ja to nevzdám, ja sa nikdy nevzdávam. A teraz, keď bojujem o život, tak to iste nevzdám. Prvotný šok je za mnou, idem bojovať. Teším sa, že aj manžel je už doma, stará sa, môžem si vydýchnuť,” povedala Aneta Parišková pre topstar.sk.

Non-Hodgkinov lymfóm je najrozšírenejším druhom zhubného nádoru lymfatického systému. Vzniká, keď sa bunky lymfatického systému (lymfocyty) zmenia na abnormálne. Tieto abnormálne bunky, ktoré majú v normálnom stave pomáhať proti infekciám, v stave abnormálnom sa nekontrolovateľne rozmnožujú a ich nahromadením vzniká nádor.

Manžel priletel z USA

Vo všetkom Anetu podporujú jej najbližší. Jej manžel bol ešte pred pár týždňami pracovne v USA. ,,Po strastiplnej ceste z USA, rôznych papierovačkách, povinnej dvojtýždňovej karanténe a štyroch Covid testoch mám mojho manžela Mirka konečne doma.”

https://www.instagram.com/p/B_2DqiaHXGa/

Prečítajte si tiež:
Nela Slováková si užíva dovolenku! Takto dráždi fanúšikov

Kvôli koronavírusu sú návštevy v nemocniciach zakázané. Dvojica si však našla cestu, ako sa aspoň na chvíľku vidieť. ,,Pre prísne opatrenia sú návštevy v NOÚ zakázané. A tak mi môj manžel chodí aspoň zakývať a poslať pusu pod nemocničný balkón. A potom ide zase domov postarať sa o chlapcov a pracovať. Teším sa, že už je s nami.”

https://www.instagram.com/p/B_2FCxkn8HO/

Aneta Parišková (46)

Aneta Sedlmair Parišková (* 26. máj 1973, Košice) je slovenská televízna moderátorka, podnikateľka a pedagogička.

Trojnásobná držiteľka titulu Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) je s celkovým počtom päť víťazstiev aj najúspešnejšou účastníčkou v histórii už zaniknutej ankety Televízna osobnosť Markízy (TOM). Má troch synov vrátane jedného ešte z prvého manželstva a žije v Bratislave, kde okrem iného vlastní i súkromnú materskú školu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj topstar.sk Instagram zdravie
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií