fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aneta Parišková zverejnila fotku bez vlasov: Od chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov

Máte tip? napíšte nám mailom

Len pred dvoma týždňami sa moderátorka Aneta Parišková všetkých šokovala, keď na sociálnej sieti zverejnila fotku z nemocnice. So všetkými sa podelila o smutnú správu, keď potvrdila, že má rakovinu. Dnes opäť pridala fotografiu, kde popisuje to ako prišla o vlasy.

,,Tak už to prišlo. Dva týžne od začiatku chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov. A tak sa naša kuchyňa zmenila na kaderníctvo. Pred úplným vystrihaním sme ešte skúsili punkerský štýl.” píše Aneta na sociálnej sieti.”

 

https://www.instagram.com/p/CAZyW1HHqfN/

Navretá cieva na krku

Aneta Parišková tvrdí, že navretá žila na krku jej zachránila život: ,,Táto fotka nie je pekná ani veselá a predsa si ju zrejme zarámujem, lebo mi asi zachránila život. Keď ju v noci zbadal moj otec, zavolal mi z Košíc, aby som si okamžite zavolala záchranku, lebo mi ide o život… Ďakujem ti, ocko. Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava. To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy. Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky, či zvačšené uzliny, ten moj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou. Je ich veľa druhov. Ten moj sviniar sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL – Primárny mediastinálny lymfóm. Dávajte na seba pozor a buďte zdraví” informuje Aneta na sociálnej sieti.

Prečítajte si tiež:
Filmová producentka radí, ako sa dostať na prestížnu americkú školu aj bez protekcie

https://www.instagram.com/p/B_-Oh49HOj6/

Aneta Parišková (46)

Aneta Sedlmair Parišková (* 26. máj 1973, Košice), je slovenská televízna moderátorka, podnikateľka a pedagogička.

Trojnásobná držiteľka titulu Osobnosť televíznej obrazovky (OTO), je s celkovým počtom päť vítazstiev a najúspešnejšou účastníčkou v histórii už zaniklej ankety Televízna osobnosť Markízy (TOM). Má troch synov vrátane jedného ešte z prvého manželstva a žije v Bratislave, kde okrem iného vlastní i súkromnú materskú školu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj instagram
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií