fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Baba Vanga predpovedala finančnú krízu v roku 2020. Predvídala aj koronavírus?

Pre tých, ktorí veria v ľudí so schopnosťou predvídať budúcnosť, sú najobľúbenejšie mená Nostradamus a Baba Vanga. Hoci Nostradamus môže byť oveľa populárnejší ako Baba Vanga, bulharská jasnovidka je tiež dosť talentovaná, ak tomu, samozrejme, veríte.

Máte tip? napíšte nám mailom

Verí sa, že táto prorokyňa Balkánu predpovedala niektoré z najdôležitejších významných udalostí nedávnej histórie ľudstva.

Predpovede budúcnosti sú mnohými považované za dosť znepokojujúce a prekvapujúce.

Ale sú jej proroctvá o budúcnosti skutočne také? Alebo sú to len nesprávne interpretácie prispôsobené tak, aby zodpovedali viere?

Podľa tých, ktorí študujú predpovede budúcnosti, by rok 2020 mohol byť rokom, ktorý sľubuje niekoľko zaujímavých udalostí. Podľa predpovedí Baby Vangy nie je budúcnosť najlepšia.

Baba Vanga a jej proroctvá na rok 2020

Proroctvá tvrdia, že Pakistan, Čína, Japonsko a Aljaška budú postihnté veľkým nárastom vody v roku 2020.

V roku 2020 zasiahne Áziu zemetrasenie o sile 7,5 stupňa a očakáva sa veľa ľudských obetí.

Tí, ktorí tvrdia, že poznajú proroctvá Vangy, hovoria, že bulharská jasnovidka videla, ako v roku 2020 dopadne meteor na Rusko. Samozrejme, to môže byť len prirovnanie.

Ďalej predpovedala, že ruský prezident Vladimir Putin bude v nebezpečenstve, pretože sa ho niekto z jeho bezpečnostných pracovníkov pokúsi zabiť v roku 2020.

Ruský prezident však nemusí mať jediný ťažkosti v roku 2020. Podľa interpretácií proroctiev Baby Vangy o budúcnosti by americký prezident Donald Trump mohol veľmi ochorieť.

Prečítajte si tiež:
V slovenských nemocniciach sa začne postupne operovať

Predpovedala finančnú krízu

Po odchode Spojeného kráľovstva z Európskej únie bude kontinent zasiahnutý aj masívnou hospodárskou krízou. Hospodárska kríza však bude sužovať celý svet.

Ďalšie predpovede

Vanga však urobila širokú škálu predpovedí o budúcnosti ľudstva.

Ako predpovedá Vanga, do roku 2023 dôjde v ľudskej populácii k drastickým zmenám na planéte, pretože obežná dráha Zeme sa drasticky zmení.

Táto neočakávaná kozmická zmena ovplyvní klímu, oceány a najviac prírodu. Vanga varuje, že ľudia sa so zmenami vyrovnajú veľmi ťažko.

Predpokladala tiež, že do roku 2100 bude mať ľudstvo vyvinuté technológie do takej miery, že bude schopné postaviť „umelé slnko“, ktoré bude slúžiť ako zdroj energie pre budúcnosť.

Predpovedala aj umelú inteligenciu

Až o jedenásť rokov neskôr, do roku 2111, Vanga vraj predpovedala, že ľudia sa zmiešajú so strojmi, a nájdeme spôsob, ako zlúčiť našu „dušu“ a vedomie do strojov, týmto spôsobom odstránime starnutie a choroby, ktoré ovplyvňujú ľudské telo.

Nakoniec, ako vieme, planéta bude zničená vojnami. Baba Vanga tiež údajne predpovedala, že ľudia budú kolonizovať vojnu a budúcnosť bude viesť medziplanetárnu vojnu medzi Marsom a Zemou. O Marse sa tvrdí, že si do roku 2183 vyžiadá nezávislosť od Zeme a stane sa suverénnou planétou.

Prečítajte si tiež:
Prehľad najdôležitejších zmien platných od 19. decembra 2020

Naplnené proroctvá Baby Vangy

Predpovedala zánik Sovietskeho zväzu, jadrovú haváriu v ukrajinskom Černobyle či tragickú nehodu ponorky Kursk.

Ďalej sa splnila jej predpoveď o globálnom otepľovaní, pád Svetového obchodného centra (Dvojičiek) či ničivé vlny tsunami.

Rovnako tak sa naplnilo i proroctvo o finančnej kríze počas vlády čierneho prezidenta USA, invázii moslimov a vzostupe ISIS.

Kto je Baba Vanga?

Vangelia Pandeva Dimitrova (1911 – 1996 ), známejšia ako Baba Vanga alebo Balkánsky Nostradamus, bola bulharská jasnovidka, známa tým, že prorokovala mnohé udalosti dvadsiateho storočia.

Aj keď ju mnohí vidia ako najvýznamnejšiu jasnovidku 21. storočia, v Bulharsku, vo svojej vlasti, bola Baba Vanga vnímaná skôr ako liečiteľka, ktorá pomáhala stovkám ľudí.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj curiosmos
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií