fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Proroctvo, z ktorého mrazí! Baba Vanga predpovedala nielen 11. september, ale i vzostup ISIS!

Máte tip? napíšte nám mailom

Jej predpovede sú úspešné až v 85%!

Vangelia Pandeva Dimitrova, ktorú svet pozná ako Babu Vangu, bola slepá jasnovidka z Bulharska. Zomrela vo veku 85 rokov v roku 1996. Jej proroctvá sa vo veľkej miere splnili, a preto z jej predpovedí behá mráz po chrbte.

Predpovedala, že 44. americký prezident bude Afroameričan a bude zároveň posledným prezidentom USA. Hoci posledné prezidentské voľby vyhral Donald Trump, faktom však je, že Obama je hlavou Ameriky až do dňa, kedy kontroverzný miliardár nezloží pred Bielym domom prísahu, čiže do 20. januára. To však nemusí nutne znamenať, že do tohto dátumu nastane koniec sveta. Toto jej proroctvo možno vysvetliť napríklad tak, že po politickom prezidentovi Obamovi budú ďalšími hlavami USA iba celebritní prezidenti.

Horšie na tom ale podľa slov slepej ženy bude Európa. Podľa jej predpovedí zažije ISIS vzostup a v roku 2016 nastane na starom kontinente invázia moslimov. To má znamenať koniec Európy takej, akú ju poznáme. Postupne tu preberú moc moslimovia a po dlhoročných nepokojoch a dobývaní sa hlavným mestom novej – moslimskej Európy má stať Rím. Vo svojich proroctvách nám však predpovedala i chemickú vojnu.

Prečítajte si tiež:
Pozrite sa, ako sa muži zmenia po oholení dlho pestovanej brady. Neuveríte, že sa jedná o rovnaké osoby

Naplnené proroctvá Baby Vangy

Babe Vange, ktorú mnoho ľudí označuje ako Nostradama Balkánu, už mnoho jej proroctiev vyšlo. Predpovedala napríklad zánik Sovietskeho zväzu, jadrovú haváriu v ukrajinskom Černobyle či tragickú nehodu ponorky Kursk. Ďalej sa splnila jej predpoveď o globálnom otepľovaní, pád Svetového obchodného centra (Dvojičiek) či ničivé vlny tsunami. Rovnako tak sa naplnilo i proroctvo o finančnej kríze počas vlády čierneho prezidenta USA, invázii moslimov a vzostupe ISIS.

Čo ďalšie predpovedala?

V ďalších svojich proroctvách hovorila o tom, že v roku 2018 sa Čína stane svetovou veľmocou, v roku 2025 bude objavený nový zdroj energie a poklesne hladomor. O osem rokov neskôr sa podľa slepej jasnovidky majú roztopiť ľadovce, na základe čoho stúpne hladina morí. V roku 2066 zaútočí USA na moslimskú Európu s novou klimatickou zbraňou, v snahe obnoviť kresťanstvo a dobyť Rím. Desať rokov na to sa má na starý kontinent vrátiť, ale i do sveta komunizmus.

Proroctvá Baby Vangy siahajú i do veľmi vzdialenej budúcnosti. V roku 2097 budú podľa jej slov porazené všetky choroby. Globálne sucho má našu planétu zasiahnuť v roku 2170. Úplný zánik Zeme pripadá podľa proroctva Baby Vangy na rok 3797.

Prečítajte si tiež:
Vianočné sviatky už klopú na dvere a toto je jedna z najdojemnejších reklám všetkých čias

Zdroj: timeoutpro.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií