fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Babička na Islande sa posadila na ľadovec. Netušila, že ju vlny odplavia preč. Ako to dopadlo?

Máte tip? napíšte nám mailom

Niektorí turisti sú skutočne nepoučiteľní a pre jedinú fotku sú ochotní urobiť takmer čokoľvek. Babičke sa podarilo odplávať na ľadovci.

Dôkazom odvahy je staršia dáma Judith Streng pochádzajúca z Texasu, uvádza portál Babskéveci.sk. Doma sa zrejme nudila, a preto sa rozhodla ísť na dovolenku so svojím synom až na Island. Na tom by nebolo nič zlé, keby jej v lagúne Jökulsárlón, kde sa nachádzala, nenapadla myšlienka, že sa odfotí na ľadovci.

Judith sa k tomu nápadu vyjadrila takto: „Podľa tvaru to vyzeralo, žeby sa na ľadovci dalo ľahko usadiť. Vyzeralo to zábavne a myslela som si, že to bude bezpečné.” Zároveň dodala, že pred ňou sa na ľadovci objavili ďalšie dve dievčatá a ani jednu z nich vlny neodplavili preč.

Ako staršia Elsa z Frozen

Nikto by neveril, že by sa staršej pani podarilo odplaviť ďalej na more. Našťastie bol ihneď k dispozícii kapitán Randy Lacount, ktorý jej pomohol dostať sa späť. Zdá, sa že ani ona, ani jej syn neboli z tejto situácie extrémne vyplašení. Práve naopak, Judith dovolila svojej dcére, aby na Twitter uverejnila fotky z tohto nečakaného zážitku. Komentáre verejnosti nenechali na seba dlho čakať a Judith začali prezývať ako postavička Elsa z rozprávky Frozen.

Babička má neuveriteľných 77 rokov a stále bola schopná ísť na takúto ľadovú dovolenku, uvádza Techtimes. Judith sa domnievala, že keď sa dvom slečnám nestalo nič, nestane sa ani jej. Prichádzajúca vlna ju ale ihneď presvedčila o tom, aká zradná dokáže byť príroda. Jej syn spolu s kapitánom jej, samozrejme, ihneď pomohli, ale ešte predtým urobili sériu fotografií, ktorými teraz bavia celý svet.

Prečítajte si tiež:
Premiéra týždňa: Psychopatický McAvoy prichádza, tentokrát v snímke Glass

Zdroj: Babskéveci.sk, Techtimes.com

Zdroj foto: twitter.com/prime news

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií