Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Babička na Islande sa posadila na ľadovec. Netušila, že ju vlny odplavia preč. Ako to dopadlo?

Niektorí turisti sú skutočne nepoučiteľní a pre jedinú fotku sú ochotní urobiť takmer čokoľvek. Babičke sa podarilo odplávať na ľadovci.

Pokračovanie pod reklamou

Dôkazom odvahy je staršia dáma Judith Streng pochádzajúca z Texasu, uvádza portál Babskéveci.sk. Doma sa zrejme nudila, a preto sa rozhodla ísť na dovolenku so svojím synom až na Island. Na tom by nebolo nič zlé, keby jej v lagúne Jökulsárlón, kde sa nachádzala, nenapadla myšlienka, že sa odfotí na ľadovci.

Judith sa k tomu nápadu vyjadrila takto: „Podľa tvaru to vyzeralo, žeby sa na ľadovci dalo ľahko usadiť. Vyzeralo to zábavne a myslela som si, že to bude bezpečné.” Zároveň dodala, že pred ňou sa na ľadovci objavili ďalšie dve dievčatá a ani jednu z nich vlny neodplavili preč.

Ako staršia Elsa z Frozen

Nikto by neveril, že by sa staršej pani podarilo odplaviť ďalej na more. Našťastie bol ihneď k dispozícii kapitán Randy Lacount, ktorý jej pomohol dostať sa späť. Zdá, sa že ani ona, ani jej syn neboli z tejto situácie extrémne vyplašení. Práve naopak, Judith dovolila svojej dcére, aby na Twitter uverejnila fotky z tohto nečakaného zážitku. Komentáre verejnosti nenechali na seba dlho čakať a Judith začali prezývať ako postavička Elsa z rozprávky Frozen.

Pokračovanie pod reklamou

Babička má neuveriteľných 77 rokov a stále bola schopná ísť na takúto ľadovú dovolenku, uvádza Techtimes. Judith sa domnievala, že keď sa dvom slečnám nestalo nič, nestane sa ani jej. Prichádzajúca vlna ju ale ihneď presvedčila o tom, aká zradná dokáže byť príroda. Jej syn spolu s kapitánom jej, samozrejme, ihneď pomohli, ale ešte predtým urobili sériu fotografií, ktorými teraz bavia celý svet.

Zdroj: Babskéveci.sk, Techtimes.com

Zdroj foto: twitter.com/prime news

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií