Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ben Cristovao v songu upozorňuje, na čo môžete na internete natrafiť! Nebezpečenstvo dnešnej doby!

Ben Cristovao je  interpret s najsilnejšou online komunitou na českom internete. S cieľom poučiť a upozorniť taký veľký počet fanúšikov sa pustil do projektu Zoznam sa bezpečne, ktorý má za ciel upozorniť deti a učiteľov na nebezpečenstvá, ktoré sú skryté za najrôznejšími identitami na internete. Prednedávnom dostal Ben ponuku zapojiť sa do projektu aj so svojimi kanadskými producentmi The Glowsticks, a napísal titulnú pieseň aj hudbu pre film, ktorý pojednáva o jednom z najväčších prípadov zneužívania detí na internete. Tak vznikla emotívna pieseň s klipom s názvom SPI.

Ben Cristovao prostredníctvom projektu prešiel desiatky českých škôl a vypočul si stovky príbehov o danom probléme. V klipe sa nachádzajú deti s tabuľkami, na ktorých píšu nelichotivé štatistiky, vystriedané obrázkami zo sociálnych sietí a maloletých obetí zneužívania.

Ben Cristovao – Spi

Ben Cristovao - Spi

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií