fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Beňová sa ospravedlnila prezidentke Čaputovej za nadávky, ale ľudia sú nahnevaní a majú všetkého plné zuby (video)

Na incident v Nitre reagovala aj samotná prezidentka Zuzana Čaputová.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.5.2022 (Webnoviny.sk) – Europoslankyňa Monika Beňová (Smer-SD/S/D), ktorá bola tiež účastníčkou protestu strany Smer-SD v Nitre na 1. mája a stála na pódiu vedľa predstaviteľov strany, sa prezidentke Zuzane Čaputovej ospravedlnila za vulgárne nadávky, ktoré zazneli.

„Ja sa vám, Zuzana Čaputová, ospravedlňujem za nadávky. Hnev a nesúhlas s vami sa dá vyjadriť slušne,” doplnila vo videu na sociálnej sieti. Uviedla však, že na tribúne nebolo počuť čo vykrikovala nejaká skupina pod tribúnou. „Na mňa tiež pískali a vykrikovali keď som tam vystupovala. Nerobím z toho drámu, politika má žiaľ aj takúto tvár na mítingoch,” povedala s tým, že ľudia sú nahnevaní a majú všetkého plné zuby.

Na incident reagovala aj samotná prezidentka. „Ďakujem za množstvo podpory, ktorú mi posielate. Nielen pre mňa, ale ešte viac pre budúcnosť Slovenska je dôležité, že vám to nie je jedno. Slušnosť je možno tichšia a miernejšia, ale vôbec nie slabšia,” uviedla na sociálnej sieti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Prečítajte si tiež:
Vedúcich zamestnancov kultúrno-osvetových zariadení nebude možné od 1. mája odvolať z funkcií bezdôvodne

Viac k témam: Prezident SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Beňová sa ospravedlnila prezidentke Čaputovej za nadávky, ale ľudia sú nahnevaní a majú všetkého plné zuby (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií