fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Boj so slzami! Vojvodkyni Kate chýba princ Harry, po jeho odchode sa rúca

Princ Harry sa podľa verejnosti nechal definitívne ovládnuť Meghan a odsťahoval sa spoločne s ňou a ich synom do Kanady, kde budú tráviť väčšinu času. Po tom, čo sa Harry a Meghan vzdali svojich kráľovských rolí, v Británii už pre nich nie je miesto. Ich rodina tam však zostáva a smúti. Manželka jeho brata sa snaží smútok prekonať, ale jednoduché to určite nie je.

Máte tip? napíšte nám mailom

Britská verejnosť sa ešte stále nemôže spamätať z toho, že na trón raz nezasadnú Harry a Meghan. Obaja sa totiž svojich kráľovských rolí vzdali. Na peniaze z kráľovskej pokladničky teraz nemajú nárok, takže sa budú musieť vrhnúť do práce.

Meghan to berie iste ako bezchybnú príležitosť, ako sa vrátiť do filmového priemyslu. Ostatne, to zrejme celú dobu chcela. Kariéry herečky béčkových seriálov sa musela vzdať kvôli vzťahu s princom. Seriál Biele goliere, ktorý ju preslávil, môžete dodnes sem tam vidieť v televízii.

Pre rodinu Harryho je teraz veľmi ťažké prijať, že už sa nebudú vídať tak často. Nešťastná je najmä vojvodkyňa Kate, manželka princa Williama. Kate mala manželovi údajne povedať že jej príde, akoby stratila brata. Harry ju údajne považoval za sestru, ,,ktorú nikdy nemal.” Až tak bol hlboký ich vzťah.

,,Vždy to boli len oni traja. Kate, William a Harry. Šťastné trio. Teraz je vojvodkyňa naozaj smutná, ako veci nabrali smer,” uviedol blízky zdroj Katie Nicholl, expertky na kráľovskú rodinu, pre Vanity Fair. ,,Budem úprimný, Kate to nesie zle. To, čo sa stalo, je pre ňu hrozné. Jednoduché to nie je pre nikoho,” dodal zdroj.

Kate a Harry boli skutoční priatelia Teraz je Harry v Kanade
Kate a Harry boli skutoční priatelia. Teraz je Harry v Kanade

 

Prečítajte si tiež:
Princ Harry: Na súkromnej klinike podstúpil bolestivý zákrok

Harry sa údajne s rodinou rozlúčiť nechcel, ale Meghan sa tam nikdy necítila dobre. V jednom z rozhovorov pre zahraničnú tlač naznačila, že jej príde, akoby prestala žiť. Jej slová spôsobili rozruch, ale aj vlnu solidarity. Následne potom verejnosť šokovali vyhlásením, ktoré nikto nečakal. Ani kráľovná.

,,Máme v úmysle vzdať sa úlohy popredných členov kráľovskej rodiny a pracovať, aby sme sa stali finančne nezávislými, zatiaľ čo budeme naďalej plne podporovať Jej Veličenstvo kráľovnú,” napísali na svoj Instagram s tým, že chcú pracovať.

Za Harryho odchodom do Kanady je vraj Meghan

,,K rozhodnutiu sme dospeli po mnohých mesiacoch úvah,” dodali. Svoj čas chcú rozdeliť predovšetkým medzi Veľkú Britániu a Severnú Ameriku, odkiaľ Meghan pochádza. Svojho syna Archieho chcú vychovávať tak, aby si vážil kráľovskej tradície, do ktorej sa narodil.

Kráľovná v oficiálnom vyjadrení ich rozhodnutie podporila. ,,Moja rodina a ja úplne podporujeme túžbu Harryho a Meghan vybudovať si nový život ako mladá rodina. Hoci by sme preferovali, keby zostali plnohodnotnými funkčnými členmi kráľovskej rodiny, rešpektujeme a chápeme ich priania žiť ako rodina nezávislejšie a pritom ostať váženou súčasťou mojej rodiny,” uviedla kráľovná Alžbeta.

Prečítajte si tiež:
Chýbajú im peniaze? Meghan a Harry podpisujú zmluvu s bankou!

Teraz sa Kate musí zaobísť bez Harryho

,,Harry a Meghan dali jasne najavo, že nechcú byť vo svojich nových životoch závislí na verejných financiách. Dohodlo sa preto, že nastane prechodné obdobie, počas ktorého… budú tráviť čas v Kanade a v Spojenom kráľovstve,” pokračuje vyjadrenie.

Zložitá situácia je to tak pre všetkých okrem Meghan a Harryho. Tí už si žijú svoj život a budujú si nové hniezdočko lásky.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Insider.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií