Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vojvodkyňa Camilla je„stále traumatizovaná“ prenasledovaním ducha princeznej Diany

Odborníci sa zhodujú, že vojvodkyňu Camillu v priebehu rokov neustále prenasleduje “duch“ princeznej Diany

Odborníci odhalili strašidelnú realitu vojvodkyne Camilly s „duchom“ princeznej Diany.

Toto tvrdenie sa objavilo niekoľko týždňov po tom, čo kráľovná Alžbeta predviedla svoju podporu budúcej „kráľovnej Camille“ a túžbu vidieť manželku princa Charlesa, aby prevzala trón po jeho boku.

Podľa Ingrid Seward, šéfredaktorky časopisu Majesty Magazine, zatiaľ čo ľudia v Spojenom kráľovstve možno prepadli Camillinmu bezstarostnému šarmu, v zahraničí ľudia stále považujú princeznú Dianu za stelesnenie milosti.

Pre The Royal Beat pre True Royalty TV povedala : „Myslím si, že ľudia, ktorí Camillu stretli, ju naozaj milujú a vidia vrúcnosť, ktorú má. Ale globálne nie je taká populárna, najmä v Spojených štátoch, kvôli obrovskej pozitívnej popularite Diany, ktorá nikdy nezmizne. Takže mám pocit, že nad Camillu a Charlesom sa vždy vznášal duch Diany,“ pokračovala ďalej. „Nemyslím si, že svet chce na trón ďalšiu očarujúcu Dianu, myslím si, že keď kráľovná odíde, ľudia nepotrebujú mať na tróne niekoho stabilného a očarujúceho, aj keď Camilla je v skutočnosti veľmi milá a príjemná.“

 

Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu

Camilla je druhá manželka princa Charlesa a je členkou britskej kráľovskej rodiny .Jej manžel, princ z Walesu je ďalším dedičom britského trónu a Camilla by sa automaticky stala kráľovnou manželkou.

Camilla bola vychovaná vo východnom Sussexe a južnom Kensingtone v Anglicku a vzdelanie získala v Anglicku, Švajčiarsku a Francúzsku . V roku 1973 sa vydala za dôstojníka britskej armády Andrewa Parkera Bowlesa , s ktorým má dve deti. Rozviedli sa v roku 1995.

Camilla mala niekoľko románikom s Charlesom pred aj počas každého z ich prvých manželstiev. Ich vzťah sa stal vysoko medializovaným v médiách a pritiahol celosvetovú pozornosť.

V roku 2005 sa Camilla vydala za Charlesa vo Windsor Guildhall , po čom nasledovala televízne anglikánske požehnanie v kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor. Ako vojvodkyňa z Cornwallu Camilla vykonáva verejné stretnutia, často po boku svojho manžela.

Je tiež patrónkou, prezidentkou alebo členkou mnohých charitatívnych organizácií a organizácií. Od roku 1994 vedie Camilla kampaň za zvýšenie povedomia o osteoporóze , čo jej vynieslo niekoľko vyznamenaní a ocenení. Zvýšila tiež povedomie o problémoch, akými sú znásilnenie, sexuálne zneužívanie, gramotnosť, dobré životné podmienky zvierat a chudoba.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií