Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aké je skutočné meno Meghan Markle? Budete šokovaní!

Aké je skutočné meno Meghan Markle? Prečo sa nenechá oslovovať svojím prvým krstným menom?

Meghan Markle nepoužíva svoje prvé meno. A mnohí ani netušia, ako sa v skutočnosti vojvodkyňa zo Sussexu volá. Prečo sa necháva manželka Harryho oslovovať iba svojím stredným menom?

Meghan Markle nie je Meghan Markle

Na internete sa objavil rodný list Archieho, syna Meghan Markle a Harryho. Vydaný bol krátko po jeho narodení 6. mája 2019. Fanúšikovia manželov zo Sussexu sa začali okamžite zaoberať jeho obsahom a určitými podrobnosťami. A to hlavne menom matky a povolaním, ktoré uviedla bývalá americká herečka.

Rodný list okrem uvedenia celého mena chlapca Archieho Harrisona Mountbatten-Windsora, ako aj jeho rodiska, uvádza aj skutočné meno jeho matky. Rachel Meghan Markle. Nikto nevie, prečo sa Američanka rozhodla nechať volať podľa svojho stredného mena. No nikto ju ako Rachel neoslovuje. A mnohí doteraz ani nevedeli, že sa tak volá.

Povolanie princezná

Okrem skutočného mena Meghan Markle zaujala verejnosť aj kolónka „povolanie“. Do tej manželka Harryho uviedla ,,princezná Spojeného kráľovstva“. Pomerne prekvapujúci prvok, pretože verejnosť ju pozná skôr ako vojvodkyňu zo Sussexu. Tento titul jej dala kráľovná Alžbeta počas kráľovskej svadby v máji 2018. Američanka bola však v skutočnosti princeznou, pretože sa vydala za princa Harryho.  Toto „povolanie“ má aj Kate Middleton, vojvodkyňa z Cambridge.

Bol Archie adoptovaný?

Rodný list malého Archieho získal obrovskú pozornosť aj z dôvodu, že jeho príchod na svet bol obklopený mnohými tajomstvami. A tehotenstvo Meghan Markle bolo v centre mnohých klebiet vrátane tej, že nosí falošné brucho. Verejnosť, ale aj bulvárne médiá tiež neustále špekulovali, kde Meghan Markle porodí. Vojvodkyňa zo Sussexu si nakoniec vybrala portlandskú nemocnicu, kde sa narodila aj princezná Eugenie a Beatrice. Ale aj dve zo štyroch detí Davida a Viktórie Beckhama.

Meghan a Harry v Los Angeles

Nový život Meghan Markle a Harryho nie je ani po Megxite jednoduchý. Zatiaľ ani jeden z nich nevie, čo bude robiť. Z dvojice to má však jednoznačne jednoduchšie bývalá americká herečka, ktorá sa plánuje vrátiť na filmové plátna. No pre Harryho sa sklamania hromadia.
Niektoré projekty, ktoré mal princ Harry v úmysle podporiť, boli odložené z dôvodu opatrení proti novému koronavírusu. Patrí sem napríklad aj londýnsky maratón, ktorý sa mal uskutočniť 26. apríla, hry Invictus, ktoré sa mali konať v Haagu od 9. do 16. mája alebo spustenie ekologickej cestovnej iniciatívy spoločnosti Travalyst. Jeho spolupráca s Oprah Winfrey v oblasti duševného zdravia pre platformu Apple TV bola tiež pozastavená, čo potvrdzuje aj oprahmag.com. V najbližších týždňoch sa teda život princa Harryho bude točiť asi len okolo malého Archieho. Meghan Markle sa podľa zdroja blízkeho páru zo Sussexu ,,bude venovať svojej kariére herečky.“
„Harry stále zbožňuje kráľovnú a svoju krajinu. Chce však šťastie svojej rodiny a svojej manželky. Urobil to, čo považoval za najlepšie, aby ochránil Meghan a Archieho. Harry sa točí len okolo svojho syna.“
Ten istý zdroj tvrdí, že Charlesov najmladší syn je „najlepší z otcov“, že je „bezkonkurenčný v čase kŕmenia svojho syna“  a ,,ešte sa nestalo, že by chýbal pri jeho kúpaní.“ Stručne povedané, „je úplne do svojho syna.“ Odhodlaný chrániť ho pred médiami už varoval paparazzov a vyhrážal sa žalobami. Otázne je, či ich nasťahovanie sa do Los Angeles je z tohto hľadiska tou najlepšou voľbou.
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií