Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovná Alžbeta II.: Kto je jej obľúbený člen rodiny?

Kráľovná Alžbeta II. je nielen významnou panovníčkou, ale aj hlavou kráľovskej rodiny. Nie všetci členovia sú jej rovnako blízki. Kto je jej obľúbencom a prečo?

Byť členom kráľovskej rodiny nie je rozhodne jednoduché. Mediálny tlak, bulvárne špekulácie, ako aj drobnohľad verejnosti sú nepríjemnou súčasťou ich každodenného života. A ak sa k tomu pridá aj nie práve najlepší vzťah s kráľovnou Alžbetou II., o problémy je postarané. Svoje o tom vie aj princ Harry so svojou manželkou Meghan.

Koho uprednostňuje kráľovná Alžbeta II.?

Podľa zdroja blízkeho Buckinghamskému palácu má kráľovná Alžbeta II. medzi členmi kráľovskej rodiny svojho naobľúbenejšieho člena. Na prekvapenie všetkých, to nie je ani jeden z jej vnukov či pravnúčat. Najbližším človekom britskej panovníčky je podľa informácií britského časopisu OK! Kate Middleton. Obom ženám sa podarilo zblížiť aj vďaka deťom Kate a Williama, ktoré kráľovná zbožnuje a snaží sa s nimi tráviť čo najviac času. Samozrejme, Kate jej v tom nijako nebráni. Práve naopak. Dokonca sa s kráľovnou o ich výchove zvykne radiť.

„Tieto dve ženy sú v skutočnosti dosť plaché a hanblivé, takže im trvalo naozaj veľmi dlho, kým si vytvorili taký silný vzťah. Ten je však veľmi prirodzený a je výsledkom ich vzájomnej spolupráce,“ uviedol kráľovský zdroj pre časopis OK.!. Kráľovná Alžbeta II. by bola rada, keby mala možnosť stretávať sa s manželkou svojho vnuka Williama omnoho častejšie. Avšak kráľovské povinnosti oboch žien a ich pracovný kalendár im to prílilš nedovoľuje.

„Kráľovná zbožňuje Kate. Tráviť s ňou čas je pre ňu dokonalým relaxom. Zároveň je šťastná, nakoľko sú pri ich rozhovoroch prítomné aj jej pravnúčatá, „ dodal zdroj.

 

Kráľovná „zúfalo“ túži vidieť svoju pravnučku Lilibet

Harry, ktorý žije v kalifornskom Montecite s Meghan a ich dvojročným synom Archiem a dcérou Lilibet, chce priviesť svoje deti na návštevu spoza Atlantiku, ale „necíti sa bezpečne“ pri návšteve Británie podľa súčasných bezpečnostných opatrení.

Zdroj blízky korune povedal: ,,Počul som od ľudí, ktorých poznám v kráľovskej rodine, že kráľovná naozaj zúfalo chce vidieť malú Lilibeth.“ Zdroj je presvedčený, že stretnutie kráľovnej s najnovším členom rodiny Sussexovcov by zacelilo údajnú roztržku medzi Harrym a ostatnými staršími členmi kráľovskej rodiny. Dodal, že Jej Veličenstvo by princa Harryho a Meghan privítalo späť, ak by navštívili Spojené kráľovstvo so svojimi deťmi.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií