Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Twitterový účet sestry Meghan Markle bol zablokovaný! Môže za to Meghan?

Twitter pozastavil účet Samanthy Markle za údajný pokus vyhnúť sa predchádzajúcemu zákazu platformy vydanému v roku 2019.

Samantha Markle (57), nevlastná sestra Meghan, mala zakázaný prístup k jej druhému účtu na Twitteri, @TheMarkleSammy, tri roky po pozastavení jej prvého účtu, @sammy-markle.

Hoci Twitter neuviedol, prečo bol prvý účet zrušený, vydal vyhlásenie, v ktorom uviedol, že druhý účet bol pozastavený „kvôli vyhýbaniu sa zákazu“, pričom rozhodnutie prišlo iba niekoľko dní po tom , ako BuzzFeed oznámil, že účet bol opakovane použitý na obťažovanie Meghan a spochybňovanie jej dvoch tehotenstiev.

Účet napadnutý hackermi?

Právnik Samanthy, Douglas Kahle, tieto obvinenia poprel a tvrdil, že účet na Twitteri bol napadnutý hackermi a že tweety zverejnené Buzzfeedom boli „screenshotnuté“.

„E-mail a ďalšie účty boli pri niekoľkých príležitostiach napadnuté hackermi a je veľmi pravdepodobné, že tieto vyhlásenia urobili tretie strany s cieľom očierniť nášho klienta,“ povedala Kahle pre BuzzFeed. „Vzhľadom na naliehavosť tejto záležitosti ju stále vyšetrujeme,“ dodal.

Reportérka BuzzFeed Ellie Hall, ktorá mesiace skúmala Samanthin twitterový účet, povedala, že bola v kontakte so Samanthou začiatkom tohto roka, ale nikdy nepovedala, že jej účty na sociálnych sieťach boli predtým napadnuté.

Článok BuzzFeed tvrdil, že Samantha za posledné štyri roky používala rôzne účty na Twitteri na šírenie hanlivých vyhlásení proti svojej nevlastnej sestre, pričom mnohé z nich tvrdili, že Meghan nikdy nebola tehotná so svojimi dvoma deťmi, Archiem a Lilibet.

Tweety tvrdia, že Meghan mala na sebe falošný tehotenský kostým, že potratila a že obe deti sú v skutočnosti bábiky alebo dokonca ani nie sú Harryho deti a že vojvodkyňa mohla byť zapletená s Jeffreym Epsteinom a Harveym Weinsteinom. Neexistuje žiadny dôkaz pre žiadne z týchto tvrdení.

Najväčším trollom Meghan?

Samantha, ktorú Buzzfeed nazval „najväčším trollom Meghan“, bola tiež údajne v kontakte s mnohými „anti-Meghan“ účtami, aby šírila falošné teórie o svojej nevlastnej sestre.

Zákaz Twitteru je poslednou drámou medzi nevlastnými sestrami po tom, čo Samantha minulý týždeň podala žalobu na Meghan za ohováranie a chce odškodné 75 000 dolárov za „nepravdivý“ príbeh, ktorý Meghan zverejnila pri rozhovore s Oprah Winfrey.

Vo výbušnom súdnom dokumente Samantha tvrdila, že vojvodkyňa zo Sussexu spustila „premyslenú kampaň na zničenie“ jej a jej otca.

Tvrdí, že jej nevlastná sestra sa pokúsila zničiť ich dôveryhodnosť, aby „nemohli zasahovať do falošného príbehu a rozprávkového životného príbehu, ktorý si vymyslela obžalovaná a ani mu protirečiť“.

Tvrdí tiež, že Meghan klamala, keď tvrdila, že „v podstate vyrástla z virtuálnej chudoby“ a od 13 rokov musela nastúpiť na slabo platenú prácu, aby „vyžila“.

Právnik zo Sussexu vrátil žalobu s tvrdením, že bola „nepodložená“ a venovali jej „minimálnu potrebnú pozornosť“. Scobie tiež odmietol tvrdenia.

Žaloba tiež uvádza Meghanine tvrdenia, že nemala žiadnych súrodencov, málo sa stýkala so svojou rodinou a že jej rodina si mohla dovoliť len šalát za 4,99 dolárov v Sizzlers ako vymyslené.

Zdroj https://www.dailymail.co.uk/news/article-10614961/Meghan-Markles-sisters-twitter-account-banned-tried-evade-previous-ban.html
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií