fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Celebrity, ktoré majú veľa detí: Tieto majú početnú rodinu?

Aj keď niekto sa materským povinnostiam kvôli kariére vyhýba, poznáme celebrity, ktoré majú veľa detí. Pozrite sa s nami na tie, ktorých veľké rodiny sú rozkošné a utešené.

Máte tip? napíšte nám mailom

Madonna

Madonnu poznáme ako úžasnú speváčku, ktorá do svojich piesní dáva všetko a jej vystúpenia sú jedny z tých najlepších. Napriek obrovskej pracovnej vyťaženosti patrí medzi celebrity, ktoré majú veľa detí. Madona má tri vlastné deti, dcéru Lourdes a synov Rocca a Davida. Okrem nich si adoptovala aj tri ďalšie – syna Mercyho Jamesa a dcérky Esther a Stellu. Patrí tak medzi celebrity, ktoré majú veľa detí.

Madona rodina
zdroj: assets.heart.co.uk

Angelina Jolie

Aj herecké hviezdy majú veľké srdce. Príkladom je Angelina Jolie, ktorá má 6 detí. Tri si adoptovala z rôznych krajín, aby im dala lepšie podmienky na život. Tri má so svojím, ešte stále manželom, Bradom Pittom.

Angelina Jolie túži po inom živote. Bráni jej v tom Brad Pitt
newidea.com.au

 

Eddie Murphy

Hollywoodský herec Eddie Murphy sa podobá na nášho Borisa Kollára. S rôznymi ženami má 10 detí, pričom medzi najstarším a najmladším je rozdiel takmer 30 rokov.

Celebrity, ktoré majú veľa detí. Kto má doma veľkú rodinu?
hollywoodreporter.com

 

Kevin Costner

Kevina Costnera ženy milovali, keď sa objavil vo filme Osobný strážca. Skvelý herec má nielen úspešnú kariéru, ale aj krásnu rodinu. Je hrdým otcom siedmych detí, ktoré má s tromi rôznymi ženami.

Mel Gibson

Zjavne veľmi plodný je aj herec Mel Gibson. Preslávil sa nielen skvelými hereckými výkonmi, ale aj alkoholickými excesmi a tiež počtom detí. Má ich deväť s tromi rôznymi ženami a tiež sú medzi nimi veľké vekové rozdiely.

View this post on Instagram

Throwback to Smash Global @steveorosco #melgibson

A post shared by Mel Gibson (@melgibson_fanpage) on

Rod Stewart

Úspešná spevácka kariéra mu nepriniesla len peniaze, ale aj slávu a ženy. S niekoľkými z nich má dokopy 8 detí. Snaží sa ich vychovávať k skromnosti a učí ich vážiť si peniaze, ktoré ťažko zarobil.

Mia Farrow

Celebrity si deti veľmi často adoptujú. Bývalá manželka Woodyho Allena sa rozhodla mať naozaj veľkú rodinu. Okrem štyroch vlastných si ešte jedenásť detí adoptovala. Zaujímavé je, že Woody Allen sa potom oženil s jednou z jej adoptívnych dcér.

https://www.instagram.com/p/BvHmya1lVbq/

Sting

Britský spevák Sting očaril svojím hlasom ľudí na celom svete. Popri svojej kariére splodil šesť detí. Sting svoju rodinu miluje a aj preto si zachováva zdravý nadhľad. Ako povedal, nenechá im milióny, aby sa o seba vedeli postarať samé.

https://www.instagram.com/p/B6L4ZB5JpmF/

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj ranker bustle
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií