fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Raj pre milovníkov číny: 5 slovenských reštaurácií, kde ju musíte ochutnať

Máte tip? napíšte nám mailom

Tiež milujete ázijskú kuchyňu? Vyberáme pre vás najlepšie reštaurácie zo Slovenska, v ktorých vás ponúknu skvelými dobrotami.

Kam na kvalitné sushi, cestoviny alebo sladko-kyslé kuracie mäsko s chrumkavou zeleninou? Našli sme pre vás päť najlepších reštaurácií, ktoré ponúkajú túto skvelú kuchyňu. Keďže kvalitných čínskych reštaurácií je pomenej, vybrali sme tie najlepšie. Ktorú z nich navštívite vy?

1. Wasabi Sushi Bar (Trnava)

Táto reštaurácia bola založená v roku 2008 a ponúka japonskú tradíciu spletenú s novými trendmi v ázijskej kuchyni. Skutočné čaro zosilňuje aj miestnosť s posuvnými dverami, kde si môžete ázijské špecialitky vychutnať v tom pravom prostredí. Nájdete ju na Františkánskej ulici v Trnave.

čína
Zdroj: facebook.com

2. Čínska reštaurácia Jasmin (Bratislava)

Reštaurácia sídli pod hradom v historickom centre Bratislavy oproti Dómu svätého Martina. Má špičkových čínskych kuchárov, ktorí pracovali v päťhviezdičkových hoteloch v Číne. Obsluhujúci personál hovorí po  slovensky, anglicky a čínsky. Nájdete ho na Židovskej ulici v Bratislave.

Zdroj: facebook.com

3. Reštaurácia Dynastia Tang (Prešov)

Tradičná aj inovatívna čínska kuchyňa ponúka skvelé typické čínske jedlá, čínske nápoje, vybrané špeciality aj denné menu. Tu, v Prešove, určite objavíte chute, aké ste nikdy neochutnali. Túto reštauráciu nájdete na Tkáčskej ulici.

Prečítajte si tiež:
Si single a partner nikde? Zmeň to tu a teraz!
čínske jedlo
Zdroj: facebook.com

4. Panda (Partizánske)

Čínska reštaurácia Panda vás očarí príjemnou atmosférou, exotickými jedlami, veľkými porciami a naozaj dobrou cenou. Ponúka obedové menu od 2,50 eur a na výber máte z množstva jedál. Pandu nájdete v Partizánskom na Ulici Rudolfa Jašíka.

Zdroj: facebook.com

5. Zhong Hua Fan Dian (Michalovce)

Táto čínska reštaurácia v Michalovciach ponúka skvelé a čerstvé denné menu. Obslúži vás milý personál a keďže sa reštaurácia nachádza v centre mesta, nemáte to k nej ďaleko. Príjemné prostredie v čínskom štýle si určite zamilujete. Reštauráciu nájdete na Námestí osloboditeľov.

reštaurácia
Zdroj: facebook.com

Neviete, kam na najlepšiu pizzu? Prečítajte si tiež článok top 10 pizzerií, ktoré na Slovensku máme.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií